Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevésbé lányos lányokról mi a...

Kevésbé lányos lányokról mi a véleményetek? 14/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok ez a kivakolt, ri*anc, haverkodós népszerű csaj. Nem is plázacica. Se az, aki rockbandás fiú pólókat hord és az egész baráti köre fiú.

Egyszerűen nem hordok nagyon nyakláncokat, kiegészítőket, a stílusom egyszerű. Farmer, póló, kiengedett haj vagy lófarok. Persze nem utálom a szoknyát sem.

Szeretek hülyülni, a baromkodásokat nem megvetéssel hanem röhögéssel nézem végig. Nem vcsak lányokkal barátkozom. nem vagyok az a tipus, akinek ezer snapchates selfie-je van a barátnőivel. Nem mindenem a fiúkról szól, persze vannak helyes fiúk. Szeretek drukkolni az összeillő embereknek.

Nem vagyok az a nagyon ölelkezős típus, nincs bennem kényszer arra hogy minden reggel, minden elköszönésnél végigölelgesssem a lány osztálytársaimat. Nem tartozom pl. Azg osztály abba a részébe, akik egy csajt szeretnek, és mindenki az ő barátja akar lenni, mindenkinek ő a legszimpibb.

Nem sminkelem magam (nem vagyok pattanásos, szóval nem is hiányzik), körmömet sem festem.

Nem vagyok oda a tinisztárokért, nincs az, hogy hú de helyes ez a színész, nagyon sexy, vele van tele a galériám, ő a háttérképem, tele van vele ragasztva a szobám.

Zenékből utálom a nagyon tuc tuc, elektronikus partyzenéket. Mondjuk az ilyen Imagine Dragons féléket szeretem.

Nem olvasok olyan könyveket, amiről a korosztályom sokat fecseg.

Szóval igazából kicsit kint vagyok ebből a mai világból. Szerintetek ez pozitív vagy negatív?



2017. febr. 24. 21:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és mivel van egy bátyám tájékozott vagyok pl. Buszok terén is, meg rettentően fogékony vagyok a hülye videókra és szövegekre.
2017. febr. 24. 21:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom velük. A stílusoddal van baj viszont,miért kell ócsárolni a lányos lànyokat(most gondolok a kezdő mondatodra) Én szeretek sminkelni,körmöt festeni,haverkodni stb és nem hiszem hogy ettől r*anc meg nálad kevesebb ember vagyok.
2017. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sokan azt fogják mondani, hogy mennyire pozitív ez a kívülállóság, de tudod miért? :D Mert szimplán ők is ilyenek, vagy beakarnak jutni a bugyid alá. :D


Itt nem azon van a hangsúly, hogy pozitív vagy negatív!

Sokkal inkább azon, hogy mennyire tudsz alkalmazkodni, és beilleszkedni.

Az életben számtalan alkalommal rájössz, hogy az jut a legelőrébb, akinek kapcsolatai vannak, aki mindenkivel közös nevezőre tud jutni. Rengeteget fog segíteni!


A pozitívság abban mérhető, hogy jól érzed-e magad? Ha igen, akkor az, ha nem akkor meg nem.


"Imadine Dragons félék" :D Pop-rock :D

2017. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs gond ezzel ilyen lànyok is kellenek valamelyik fiunak pont ez jön be..De persze csajos lànyok is kellenek..


A lànyok mind különfélék pont ettől ilyen csodàsak..

2017. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én is hasonló lány vagyok, szerintem tök király! :D Meg szerintem a fiúk se nagyon vannak ez ellen a stílus ellen. Legalábbis az én környezetemben nem. :D
2017. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, rosszul fogalmaztam meg. Nekem nincs bajom a csajosabb lányokkal. Nekem is vannak olyan barátaim. Csak annyi hogy én kicsit más vagyok mint ők. Felőlem legyen mindenki olyan, amilyen akar.

Csajos lányok, ti hogy látjátok azokat, akik olyanok mint én? Stílus nélkülinek,esetleg igénytelennek? Vagy pont a természetesség és az egyszerűség jó benne?

2017. febr. 24. 21:44
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
A kivakolt r-banc kifejezésnél kiverted nálam a biztosítékot. Egy arrogáns hisztis kislány vagy, akinek rendbe kell raknia az önbecsülését, hogy képes legyen másokról tisztelettel beszélni.
2017. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*típus

Kinek mi.Nem tök mindegy, hogy kinek pozitív kinek negatív, neked feleljen meg.

L

2017. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Baromság beállni sorokba, mert trend.Kicsit a kút esete, mármint mindenki ugrik bele, akkor neked is kell.

Ettől nem előrébb jutsz az életben, hanem lentebb.

Elégedett vagy és jól érzed magad bőrödben a természetességhez is közel 14 évesen, nem kell változni.Jó ha hagyod kifejlődni egyéniségedet-képességeidet és nem mások vagy trend által megformálni, hogy egy buta rabszolga legyél jövődben.

Tudod a gyémánt sem egyből gyémánt és érték, idő kell neki, de aztán ám ;)

2017. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok ez a kivakolt, ri*anc, haverkodós népszerű csaj."



Ennyit olvastam. A te bajod, hogy még fiatal vagy és végletegben gondolkodsz. Én is így voltam, aztán 20 évesen már azért láttam az árnyalatokat is.

2017. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!