Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell egy 15 éves gyereke...

Miért kell egy 15 éves gyereket lemagázni?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, ráadásul már nem először fordult elő. A "bácsizás" meg végképp kikészít. Mit tudnék tenni, hogy mindezt elkerüljem? 15/F
2017. márc. 15. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis ki mondja?
2017. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Olyan, hogy LEmagázás nincs, csak magázás, meg letegezés.


Ha meg valaki egy 15 évest magáz, az valószínüleg mayx. 5 éves, és neki már ösöregnek tünik egy 15 éves.

2017. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Kik magáznak le? Kisgyerekek? Nekem is köszöntek már úgy hogy csókolom.(egy 10éves kislány,én 16éves lány vagyok). Ezzel nincs semmi baj. Anyuka apuka megtanította neki hogy nem szabad a nála idősebb embereket tegezni. inkább magázzon egy fiatalt,mint tegezzen egy öreg nénit,bácsit engedély nélkül
2017. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javítást! :)


Kedden épp utaztam hazafelé a buszon, amikor felszállt 2 ellenőr. Az egyik egy 40 év körüli nő volt. Én szokás szerint álltam. A hölgy amikor középre ért, magázva megkért, hogy álljak az alsó lépcsőfokra, hogy elférjen tőlem. Tehát még csak nem is egy 5 éves kisgyerekről van szó. :(

2017. márc. 15. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Most az a bajod hogy a nő komolyan vett, és nem úgy szólt hozzád mint egy takonypóc óvodáshoz?
2017. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 15 éves már nem gyerek, hanem fiatal. Már biztos mutáltál, ugye?


15 éves fiatalt inkább csak a szüleik-nagyszüleik korú tegezhet , de inkább még az se ajánlatos.

2017. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!