Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érez az a férfi aki...

Mit érez az a férfi aki elhadja, illetve nem fogadja el a saját gyerekét?

Figyelt kérdés
Gyereket várok, de az apja nem akarja, illetve még hallani sem róla. Nemis ez a gond, mert természetesen felnevelem, viszont az ilyen férfi mégis mit gondol? mi zajlik a fejében? képes teljesen elfelejteni hogy valahol a világban van egy gyereke? vagy valahol mélyen mégis bántja a dolog?

2016. nov. 30. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezzük meg "apamat" :(
2016. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Először is hagyja,nem hadja.

Másodszor pedig nem lehet tudni az előzményeket,hogy mi zajlott le köztetek,így nem lehet átlátni a dolgot,és választ adni.

Gondolom azt várod,hogy mindenki elkezdje különböző szidalmazó jelzőkkel illetni a leendő apát.

Én csak azért írtam le ezt,mert nekem is van egy régi sztorim,és nem tartom magam olyan nagy szenyónak.

47 F

2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Van,aki megpusztul érte,van, aki meg nemlétezônek veszi.
2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Az apa verzióját is szeretném hallani.
2016. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én apám szerelmes lett egy cigányba, és ezért hagyott el.
2016. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

a ferfi fejeben az zajlik vszinuleg, hogy nem akar apukava valni, nem akar kotelezettseget, stbt. nem akar tartasdijat sem fizetni, blabla.....

az o dolga is a vedekezes, de amikor mondjuk megis gyerek lesz es az anyuka egyaltalan nem akar hallani az abortuszrol, akkor vajon az anyuka mit gondol?

2016. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elöször is, az anyuka azt gondolja hogy képes fel nevelni egy gyereket, és nem megölni. Másodszor meg szerintem mind eggy hogy mi történt közöttünk, mert mi vagyunk a téma, hanem a gyerek. Nem akarok kapcsolatot vagy hasonlókat, csak tudni szerettem volna, hogy egy férfi ezt mégis hogyan éli meg... És bárhonnan is nézzük ezt a legjobban a gyerek szenvedi meg, mert szegényke nem fogja tudni ki az apja, és sosem fogja töle megkapni azt a szeretetet amit a legtöbb gyerek igen... :(
2016. nov. 30. 22:16
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Első vagyok.

Miért pontoztatok le? 😁

2016. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én fölpontoztalak. Az én apámat is megkérdeztem kisgyerekként. Akkor azt mondta, amire emlékszem, hogy ő nem családcentrikus. Gondoltam, ez egy természetes jelenség lehet a világban, és hagytam, hogy anyám fölneveljen, és soha nem értettem az apa-funkciót az életben.

Azért újra megkérdezném apámat így, 36 évesen, hogy az ő értelmezésében mit jelent a családcentrikusság fogalma, egyáltalán hogy meri ezt a szóösszetételt a szájára venni, talán még ezt a kérdést is megmutatnám neki. De idén 10 éve pont, hogy meghalt, úgyhogy ez (egyelőre) titok marad :)

2016. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!