Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul gyakran,...

Veletek is előfordul gyakran, hogy itt a gyk-n elkezdetek beszélni valakivel és az illető max.2-3 üzenet után lelép, miközben teljesen jó hangulat volt köztetek?

Figyelt kérdés
Én egészen mostanáig gyakran kezdeményeztem beszélgetéseket itt a gyk-n, főleg magányos emberekkel. Volt nem is kevés, de 99%-ban 3-4 üzenet után soha több válasz nem érkezik, miközben előtte arról áradoznak, hogy milyen jó végre valakivel dumálni.
2017. márc. 15. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem. De nagyon nehéz sok év magány után hozzászokni ahhoz, hogy valakinek tartozol. Engem lemerít. Hiába vágyom emberi kapcsolatokra, a számonkérés, pláne ebben a "látta" világban zavaró.
2017. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, több alkalommal is előfordult az évek alatt. Való igaz, nem én kezdeményezek.
2017. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1-es, nem értem milyen számonkérésről beszélsz.
2017. márc. 16. 00:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nálam általában hosszabb levelezés alakul ki, volt akivel hónapokig leveleztem, van akivel már skype, facebook beszélgetésbe megy át...

aki 3-4 levél után eltűnik az nem is nagyon akart többet, vagy talált jobb levelező partnert, vagy esetleg más elfoglaltsága van...

azért 2-3 üzenet nem a világ :) annyira ne éld bele magad :)

ha tudnád itt néha milyen emberek vannak :D


24F

2017. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Találkoztam már olyannal, akivel én is fb-n, viberen dumáltam tovább, hónapokig, évekig.

Nekem az a fura, hogy látszólag örül az illető, volt, hogy ő kérte menjünk át messengerre, és utána semmi, mintha elvágták volna. Én 7 éve vagyok a gyk-n.

2017. márc. 16. 00:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom volt rá példa, hogy itt a gyakorin valakivel beszélgettem, és 4-5 alkalom után már nem írtam neki. Oka egyszerű. Ennyi beszélgetésből rájöttem, hogy nincs közös témánk. Általában egyszerű témával indult Mondok egy esetet:Könyvek: könyvek ről beszélgettünk hogy ki melyik könyvet szereti, miért stb. Az ötödik beszélgetésnél is amikor még mindig a vámpíros könyvek a téma, amit már megbeszéltünk, de nem is akart más témájú könyvekről beszélni, így nekem elég is volt. Sem korban, sem érdeklődésben nem passzoltunk. Ezért nem is reagáltam többé, bár meg írtam neki, hogy köszönöm az eddigi beszélgetést, de ennyi..
2017. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezzel semmi gond sincs, tök normális hozzáállás.
2017. márc. 16. 00:21
 8/18 A kérdező kommentje:
Én csak olyanra írtam rá, aki kifejezetten leírta, hogy valakivel akar dumálni. Random nem szoktam.
2017. márc. 16. 00:22
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Számonkérést úgy értem, hogy elvárják az embertől, hogy mindig "sharing" üzemmódban legyen. Nekem van, hogy egy hét kimarad, amíg írok. Nem is zavar, ha mások lassan írnak. Csak sokan kiakadnak ezen.


Mondom, nálam ez azért van, mert hirtelen terhelő, ha valaki óránként ír neked.

2017. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja így már érthető, értem mire gondolsz.
2017. márc. 16. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!