Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a napod?

Milyen volt a napod?

Figyelt kérdés
Mivel telik az este, milyen a hangulatod?

2016. okt. 3. 19:33
1 2
 1/18 piriiiii ***** válasza:

Kellemetlenül, kellemetlen a hangulatom, értéktelen rongydarabnak érzem magamat.

Ezen túl hosszú és fárasztó napom volt, amiben csak akkor találnék kevés jót is, ha nagyon kitartóan kutatnék. A csúcs az volt, amikor meg akartam koronázni ezt egy kávéval, de az automatából egy törött pohár jött és a kezemben folyt szét a kávé...

2016. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 piriiiii ***** válasza:
És Neked, kérdező?
2016. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Jó volt. Igaz, kicsit még beteg vagyok, de ma csak könnyű melók voltak (olajcsere, fékbetét csere).

Most a tv-t bámulom, segítek a barátnőmnek a tanulásban és közben a saját készítésű mézes gyömbérlikőrömet iszogatom a fájó torkom miatt.

2016. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jó napom volt köszönöm és a hangulatom is szuper most. :)

Edzettem most meg brassóit csinálok és közben zenét hallgatok! :)

Neked milyen napod volt? Mit csinalsz? :)

2016. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Eddig szar, de még nincs vége. Épp most történt valami olyasmi, amitől hirtelen nagyon jó kedvem lett.
2016. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Unalmas :D az este azzal hogy felmegyek facebookra csetelek, csinálok 3 jó szendvicset :D, azt eleszegetem, iszok utána lehet hogy nézek egy filmet :D


És a hangulatom hogy milyen, lehetne jobb is:D


17F

2016. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ahh egy borzalom. Zokogva mentem be reggel, a barátnőmet halálra ijesztettem. Teljesen kiborultam mert annyi minden a fejemre gyűlt. Mikor kicsit jobb kedvem lett, 2 percet késtem az oszi órájáról és leszidott olyan "nehogy már legyen életkedved, folytasd a reggeli zokogást" szinten (tudom h nem tudta de nekem persze sokat rontott a kedvemen)... Az időjárás kiválóan tükrözte ezt a mai napot.

Nem tudom ennyi probléma és sírás mellett hogy tudok mégis a legtöbbet nevetni az osztályban és hogy van általában ilyen jó kedvem.. Talán ezért nem gondolja senki hogy valójában mi zajlik bennem és velem.

Veled mi a helyzet kérdező?

2016. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az egyetlen jo, hogy kerdeseket tehetek fel es jokat mosolyoghatok a zsortolodeseiteken. Amugy koran keltem, kerestem egy kis penzt, diot szedegettem, sepregettem a leveleket, meg nyaggattam a kutyusomat. Most olvasok, ti meg szorakoztattok. Ja, meg uj kerdesen agyalok. :)
2016. okt. 3. 19:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Elnyom ez a ronda sötét idő, egész nap álmos vagyok, nincs kedvem semmihez. Holnapi zh-ra tanulnom kéne, de napok óta nem tudom rávenni magam, hogy 2 percnél tovább olvassam. Remélem elmúlik nemsokára, hozzászokom talán az időhöz. Most is fázom, nem szeretem a sötét őszt-telet.
2016. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szar, nagyon szar.
2016. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!