Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megismertek egy embert,...

Ha megismertek egy embert, előfordul hogy beírjátok kíváncsiságból a google-be a nevét vagy marhaság?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Google nem nagyon ad ki átlag embereket, szerintem marhaság, hogy a kérdésedre válaszoljak. :)
2017. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol, hogy ha aposztrófik között írja be a nevét (bár néhány embernél fordítva jeleníti meg az Orcakönyv, így kísérletezni kell, a vezeték és keresztnevet fordított sorrendben is beírni), és tesz mellé valamilyen rá jellemző infót (például "Minta Krisztina" (vagy "Krisztina Minta") Bivalybasznád), akkor tízből hétszer azért akár Orcakönyvön, akár más website-okon (Ittasgramm-on) kis keresgélés után kiadja a hozzá köthető weboldalakat, így több fényes-kípöt lehet róla nézni, vagy additional infókat megtunnyi. :P :D
2017. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem marhaság, mert, ahogy az első válaszoló is írta, átlagemberekről semmit nem kapsz. Azonban én egyszer rágugliztam valakire, persze sokat nem tudtam meg, csak azt, hogy melyik egyetemre jutott be milyen pontszámmal, milyen nagyobb eseményeken vett részt stb. De ezt is azért tettem, mert az illető nem rendelkezett facebookkal. Szerintem inkább facebookot próbálj, jobban jársz!
2017. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hármaska: HAHÓ! :D


Nem marhaság, nagyob szépen és pontosan le is vezettem miért nem.


Sőt, Te magad is ugynazt írtad, amit én már előtted megtettem.


Szóval csak figyelmesen legközelebb! ;)

2017. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor társkeresőztem, mindig utánanéztem az aktuális "alanynak". Találtam érdekes dolgokat, szóval nem marhaság.
2017. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mindig utánanéztem az aktuális "alanynak". Találtam érdekes dolgokat, szóval nem marhaság."


Na ugye! Én megmodtam! ;)


...és nem mi vagyunk az egyetlenek, akik ezt móderszeesen (és tízből legalább hétszer igen sikeresen) alkalmazzák. ^_^

2017. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

miért lenne marhaság?


tegnap voltam konditerembe, beszélgettem egy fickóval. egy autós cégnél dolgozik. Beírtam a céget a nemzeticegtar.hu-ba , kiadott 3 ügyvezető nevet, ennyi ügyvezető van.


Ezeket beírtam google-ba és az egyik az az ember volt akivel dumáltam.


Én rendszeren csekkolok embereket google-lal, linkedin-nel vagy nemzeticégtár.hu .


Szerintem ez nem beteges meg ilyesmi.

2017. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hű, tökéletesen ellentmondtam saját magamnak :D Bocsánat! Javítom, nem marhaság, mert végülis tudsz meg dolgokat emberekről.

Hármaska voltam.

2017. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, akkor beírom, igen. Egyszer mikor belezúgtam egy srácba, megkerestem google-ben és elolvastam az évfolyamdolgozatát. :)
2017. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!