Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek üresnek az...

Ti nem érzitek üresnek az életetek/napjaitokat olykor? Szürke hétköznapok váltakozására gondolok, mintha ez menne körbe. Nem hiányzik valami? Ez miért van, és mit teszel ellene?

Figyelt kérdés

-Pedig mostanában azért 1-2 hetente találkoztam is a barátaimmal is. Mégis olyan fura.

Mondjuk mostanában sok volt a munkám is és picit stresszes voltam, utána már semmihez sem volt kedvem..


Mit szoktatok csinálni, ami kikapcsol és jól érzitek magatokat? Milyen hobbitok van?



2017. márc. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

De, nagyon sokszor érzem ezt. Nagyon hiányzik az, hogy legyen valaki, akire mindig számíthatok és nem csak akkor van rám szüksége, ha valamilyen segítség kell neki vagy, ha éppen olyan kedve van. Már nagyon szeretném, ha lenne párom, eléggé szeretethiányos vagyok mostanában.

Én minden este, amikor hazaérek hallgatok egy kis zenét, esetleg olvasok, rajzolok, festek, engem ezek kapcsolnak ki. A hobbim még a zongorázás. :)

2017. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1, De, folyamatosan; 2, Igen, hiányzik. Talán egy társ vagy egy új élet; 3, Beletörődtem, hogy nekem ez jár;

4-5, Ami kikapcsol és hobbi is: olvasás, netezés, cangázás, a városban sétálás

2017. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt érzem...:/

Az olvasás, barátokkal tali nem segít

2017. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Úgy érzem, hogy űr van bennem. Az olvasás egy kissé eltereli róla a gondolataimat, de ennyi. Amint befejezek egy könyvet, ismét foglalkozom vele.

Viszont már megbarátkoztam ezzel az érzéssel.

2017. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

De, minden nap ugyanolyan kb, lehet túl sok hollywoodi filmet néztem és az torzította el a valóságérzetemet. Többet kellene új emberekkel megismerkednem. Szinte minden nap azzal kezdem amint hazaértem hogy bort iszom vagy valamit mostanság...


Az evolcúiós pszichológiára kattantam rá mostanság, meg a szakfordításra. Szeretem az animéket, és a filmeket nagyon.

2017. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!