Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában nevelőapám nagyon...

Mostanában nevelőapám nagyon ellenséges. Édsesanyám értetlen, mindig visszakérdez feleslegesen. Az iskolában a legtöbb ember idegesít. Túl sok a szürke hétköznap.16/F Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Utálom hogy mindenki ellenem fordul és kötekedik.

16 éves vagyok. Lassan fél éve nincs barátnőm,és egyre szürkébbek a hétköznapok.Unalmas az életem három osztálytársammal vagyok csak jóban a többiek csak úgy vannak.Meg van még egy lány de azt inkább hagyjuk.Amikor én odamegyek akkor ölelés izé minden de ő sosem keres engem.

Kezdem úgy érezni hogy egyre antiszociálisabb leszek nemsokára,valamint idegbeteg.Mivel messze lakok a sulitól,de annyira nem,hogy kollégista legyek,buszoznom kell,és mivel a buszok rosszul járnak ezért nincs lehetőségem sportolni.

Itthon mindig segítenem kell valamit.

Tényleg kezdem úgy érezni hogy valami intézetben lenne a helyem ahol idegbetegekkel foglalkoznak.

Nem tudom mit tegyek.Valaki tud ajánlani valamit hogy hogyan javítsak a szürke hétköznapjaimon?

Az a baj,hogy lányok terén nagyon válogatós vagyok:/ : az elsődleges (szerintem mindenki számára),hogy tiszta szívből szeresse,és legyen kedves,én nem szeretem a buta lányokat pedig mostanában sajnos korosztályomban egyre gyakrabban fordul elő,nem szeretem ha valaki dohányzik(mondjuk ha leteszi értem akkor oké vagy ha nem akkor megpróbálok megbirkózni vele),Természetesen a külső sem utolsó,mondjuk nálam a belső fontosabb,valamint a volt szerelmei ne haladják meg a kora egyharmadát/felét mert ha ennél több akkor szerintem ott valami hiba van,vagy túl korán kezdte vagy túl sűrűn váltott,és ne legyen nálam idősebb,és magasabb sem.

Itt a vége fele áttértem valami társkeresésbe,de jól esett kiadni magamból.

Lehet hogy csak valaki olyanra lenne szükségem akinek mindent elmondhatok,még azt is a mit magamnak is félek.



2016. szept. 11. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Másokkal szemben igényes vagy (pl. lányok), bezzeg ha veled szemben vannak kívánalmak, akkor az kötekedés. Nyugodj meg, ez kortünet. Majd kinövöd, és a mérleg két serpenyője remélhetőleg egyensúlyba áll.
2016. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!