Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos 34 éves férfi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos 34 éves férfi vagyok, könyvelőként dolgozom egy kereskedelmi cégnél. Évek óta magányosságban élek, monoton hétköznapok váltják egymást. Jó lenne egy szerető társ. Vajon lehet esélyem egy ilyen nőnél ha nem vagyok gazdag?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 14. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Helytelenül fogalmaztál.


"Jó lenne egy szerető társ, aki nem mellesleg egy fullos bombázó." Így a helyes.:)

2017. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A nőies nőket szeretem, az gondolom nem bűn? A vékonyak nem tetszenek valamiért.
2017. márc. 14. 09:26
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

nem.

ezek a csajok berki stílusra buknak.

legyél berki, és lesz ilyen nőd ennyi.


felejtsd el h szürke unalmas emberként labdába rúghatsz egyáltalán egy átlagos nőnél is...esélytelen.


izgalmasnak, magabiztosnak, egzisztenciával rendelkezőnek kell lenned.


rám is ez a sors vár..tökre érzem h hosszú és boldogtalan életem lesz. bár még csak 26 vagyok, de 40 nek érzem magam.

2017. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a legnagyobb baj, hogy vannak olyan férfiak akiknek olyan magas az elvárása, és az elképzelése, hogy milyen társat szeretne, lásd a kérdező csatolt képe, hogy ilyen nők nem futkoznak minden "utcasarkon", no meg ők nem olyan férfit keresnek mint általában a szóban forgó férfiak. Tehát baromi ritka, hogy egy átlagos agglegény életet élő, hétköznapi férfi kifogjon egy ilyen nőt, főleg hosszútávra. Persze nem lehetetlen, de gondolom ezek a tökátlagos pasik szeretnék ha az ilyen nők az ő belső értékeiket is nézzék, meg azt, hogy ők nem gazdagok, de ettől még jófejek ám, viszont ezek a pasik fordított esetben nem foglalkoznak az átlagos lányokkal, mert nem fullos, és mert nem olyan mint xy celeb, meg mint a google keresőben kidobott extra csajok.

Aztán lehet sírni uraim, hogy nincs társatok, meg hosszútávú kapcsolatotok, mert így nem is lesz.

2017. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, ő nézze a belső értékeidet, de te meg csak a külsejével törődsz?

Persze ezt valamelyik elkeseredett ffi majd úgy fordítja, hogya nők felszínesek, ugyanakkor ez a kérdés ugyanúgy felszínességről árulkodik...

2017. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Az "ilyen nő" nem szerető társ :). Egész másra van állítva az agya. Szóval, amit keresel belül, az nem igazán kötődik össze ezzel a típusú külsővel.

Különben lehet ilyen nőd, ha kibújsz az akták, a TV és a monitor mögül és elkeszdesz olyan helyeken ismerkedni, ami az "ilyen nők" tipikus gyújtőhelye.

Ideig-óráig kiélvezheted, aztán keresd meg a "szerető társat", akivel majd ketten őröltök a monoton hétköznapokban.

2017. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 icu75 ***** válasza:
100%
Ha 34éves korodra sem sikerült reális szintre hoznod az elvárásaidat, azt gondolom nemhogy ilyen nőd nem lesz hanem semmilyen se. Főleg ha mindennel kapcsolatban ilyen álomvilágban élsz. Elhiszem hogy unalmas a könyvelés, de ne fantáziálj már az agyadra ment.
2017. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy ilyen nővel sosem lenne egyhangú a napom, tudnék mit kezdeni vele az biztos. Az egyik munkatársnőmnek be jövök, de ő nem az esetem. Ennek a nőnek teljesen az ellentéte.
2017. márc. 14. 12:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire csak a külsőségek érdekelnek, akkor biztosan megérted hogy az ilyen nőknél a gazdag, átlagon felüli külsejű pasik rúgnak inkább labdába.
2017. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj, drága barátom!

Ezzel a hozzáállással jó úton haladsz a magányos, agglegény élet felé. Totál hülyeség amit csinálsz! Nézegeted a neten a topmodell fotókat és sopánkodsz, hogy neked is milyen jó lenne egy ilyen. Ez kb az a szint, mint amikor az óvodás kisfiúk Ferrariról álmodoznak.

Ha szeretnél társat találni, akkor alaposan át kell állítanod a gondolkodásod.

Felejtsd el a netes topmodell fotókat.

Kezdj odafigyelni a körülötted élő, valós emberekre.

Légy kész a kompromisszumra. Te sem vagy full gazdag álompasi, fogadd el, hogy a társad is egy "átlagos" hétköznapi nő lesz, akivel egyébként ha elfogadod, tök boldog életed lehet.

40F

2017. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!