Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolotok egy 20 éves...

Mit gondolotok egy 20 éves szűz lányról?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Semmit.
2017. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 20 éves szüz lány vagyok. Édesapámtól sok gonosz megjegyzést kapok (sose lesz párom, fogyjak le (4-5 honapja kerültem epilepsziás rohammal a korházba) azota diétán vagyok)...

a lényeg, hogy apám beszo, hogy sose lesz párom, viszont anyukám, meg a bátyám probál lelkileg segiteni, hogy nem baj. Viszont arra lennék kiváncsi, hogy ha pl még 2 évig szüz vagyok ég (22), akkor is kivánhatnak a pasik vagy már nem? (bocsi a kérdésért)


Köszi az eddigi válaszokat, ocsmány beszolásokra nincs szükségem..

2017. márc. 17. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát én 22 évesen szűz vagyok. Ha ez téged zavar, akkor gond. Ha nem zavar, akkor nem gond. Ennyi.
2017. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Bolcsnek tartalak.
2017. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem az a baj hogy szűz vagy, hanem hogy hülye.
2017. márc. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
53%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2017. márc. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

az, hogy random dugtál e valakivel életed során az nem határozza meg, hogy lesz e párod a jövőben...


24F

2017. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak addig vannak az emberek rákattanva az "Úristen, még mindig szűz vagyok" témára, amíg el nem veszítik. Aztán rájönnek, hogy attól, hogy lefeküdtek-e már valakivel, se többek, se kevesebbek nem lesznek.

Kérdező, járj társaságba, esetleg, ha már jobban vagy, kereshetsz egy részmunkaidős állást (gondolom, még tanulsz). A munkatársak bemutatnak a saját haveri körüknek, ha megkedvelnek - számtalan szerelem szövődött nálunk így, és még ha nem is találsz senkit, legalább kivonod magad egy kicsit apukád befolyása alól, pozitív megerősítéseket kaphatsz.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: az egyik legjobb barátnőm 21, és szűz. Kedves és nagyon csinos lány, és ezt nem azért mondom, mert elfogult vagyok, hanem, mert tényleg az. Egyszerűen nem akadtak még össze azzal, akivel majd elveszti, ennyi. Neked is lesz valakid :)

2017. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én azt, hogy egy ilyen apával 1 percet se töltenék 1 légtérben. ahogy lehetne mennék melózni, és ha a pénzem száraz kenyérre meg egy patkánylyukra futná, akkor is elköltöznék otthonról a lehető legrövidebb idő alatt.
2017. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a kiló nem számít, engem 160 cm/75 kg paramèterrel is meg akartak már dugni ezren, igaz csak 8 embernek sikerült èletem során, mert csak a legjobbakkal jutottam odáig. Ja ès mar èvek óta van párom is :)

Szal a súly a legkevesebb, bar nemtom mennyi lehetsz.

De jó dologból maradsz ki, hozd be minèl előbb.

2017. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!