Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem irritálnak a...

Titeket nem irritálnak a szerencsétlen, tipikus szűz emberek?

Figyelt kérdés

Tehát az olyanok, akik csúnyák, ráadásul még szerencsétlenek is, nem mernek beszélni, félrevonulnak, nincsenek barátaik, csak elvannak magukban.


Én is ilyen voltam, de nagyjából megváltoztam, de még nem teljes a változás. És a fent említett emberek engem rohadtul idegesítenek, hogy hogyan lehetnek ennyire lúzerek, na szóval, jól esik röhögni rajtuk.


2017. febr. 3. 11:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
97%
Engem nem irritálnak. Téged is csak azért, mert önmagadat látod bennük. Szerintem még mindig egy rakás szerencsétlenség vagy, bármennyit is változtál.
2017. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Azert irritalnak mert meg mindig olyan vagy csak igy akarod elhatarolni magadat toluk.
2017. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

engem is irritálnak az olyan fajta lúzerek mint te sajnos ez van :S


23F

2017. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem, engem nem irritálnak, miért irritálna, ha nem beszél, félrevonul, vagy "ronda" vagy akármi? Az jobban irritál mikor valaki mindig közzéppontban akar lenni, feltűnősködik.
2017. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Engem azok irritálnak, akik a gyengéket bántják. Inkább erős agresszivitást váltanak ki belőlem. Tipikusan sunyi, gyáva, gerinctelen emberek.
2017. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ja, végül is jól mondtad. Most jól esik RAJTAD röhögni, mennyire pancser vagy. :D
2017. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Engem a földhözragadtság az, ami zavar bennük, a lassú reakció-idő, lassúság, az irígység ami munkálkodik bennük, a frusztráltság, és az örök elégedetlenkedés, ellenségeskedés. Ha csak úgy elvannak, és félrevonulnak, az nem zavar. Nem is érdekel.
2017. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Miért akarnám, valami irritáljon, mikor az rissz nekem? :)
2017. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Engem az ilyen öntelt, magukat soknak gondoló, amúgy semmit nem érő emberek zavarnak, mint a kérdező.
2017. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Nem. Téged is azért irritálnak, mert még mindig nem sikerült elérned a tejes kibékülést önnönmagaddal.

Amikor elfogadod a múltat, akkor ők sem fognak zavarni.

2017. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!