Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A youtuberek élete miért...

A youtuberek élete miért olyan tökéletes?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy mind boldog párkapcsolatban él, jó helyekre hívják őket, én meg emiatt tök sz*rul érzem magam, hogy én meg semmit sem értem el az életemben.
2017. márc. 18. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni amit látsz.
2017. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

azért van olyan oldala is az életüknek amit nem látsz!

nem minden szép és jó hidd el! mint mindenkinek nekik is vannak gondjaik...


24F

2017. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem, majd a szart fogják mutogatni másoknak...hazugság, szemfényvesztés, mint az egész média.
2017. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csakt azt látod amit megmuatatnak. Körölbelül 10-20 percet látsz egy napukból. Ha nem vlogolnak mindennap akkor meg csak azt látod hogy 1 hónapban ezen az eseményen vannak,miközben a többi napon otthon ülnek és szerkesztgetnek,videóznak.
2017. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Alexovics pont magánéleti problémákra hivatkozva hanyagolta, aztán hagyta rá végleg a videózást. Tényleg olyan tökéletes az életük? Nyilván az életük drámáit nem fogják feltenni a netre, csak a szépet meg a jót. Vagy nézd meg azt a nyomorult Hörbit is, meg a hülye tyúkját aki eltartotta. Azok is össze kaptak valamin.
2017. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De valamelyik youtuber olyan csúnya, és még is van valakije már évek óta.
2017. márc. 18. 15:14
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Hú, te se vagy agysebész....
2017. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Istenem... ilyen felfogással nem is lesz senkid.

Mi az hogy olyan csúnya? Kire gondolsz? Amúgy meg lehet, hogy még ha "csúnya" akkor is százszor értékesebb ember nálad.

Azt meg nem értem, hogy most miért pont a youtuberek életébe kötsz bele. Van egy csomó más ilyen munkakör, életmód úgymond, ahol sokat keresnek, és viszonylag jó körülmények között, kényelmesen dolgoznak.

2017. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"De valamelyik youtuber olyan csúnya, és még is van valakije már évek óta."



Végül is, Molnár Krisztiánnak is van guminője...

2017. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze biztos értékes ember az, aki állandóan saját magát mutogatja, hogy a középpontban legyen.
2017. márc. 18. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!