Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a terhességtől mit...

Rettegek a terhességtől mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
28 èves nő vagyok ès nagy problèmàm az hogy nem tudom megmagyaràzni mièrt, de rettegek a gyerekvàllalàstòl. A kihordàstòl, hogy nőne bennem ès mozogna, valamièrt ez nekem fèlelmetes, pedig a vilàg legszebb dolga :(. Szeretnènk babàt de engem hàtràltatnak a fèlelmeim iszonyatosan:(! Most volt egy mèhen kivülim ès örültem hogy teherbe estem de egyszerűen tele voltam ideggel, nem elègedettsèget ès boldogsàgot èreztem mint màsok hanem szorongàst.Nem tudom mit tehetnèk :(
2014. nov. 4. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A szorongás pedig sok más miatt durvábban fog előjönni a terhesség végén, után. Szerintem vagy beszélgetned kellene egy szakemberrel erről, megelőzve a több gondot, vagy elfogadni, hogy bizony ez így van és utána még tizen évig sokkal nagyobb paráid is lesznek :)

Nem kell ettől így megijedni amúgy, nem olyan rossz fizikálisan a terhesség, sem a szülés.

2014. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is szakembert ajanlanek ha szorongasaid es leirhatatlan felelmeid vannak ezzel kapcsolatban. Mi irhatjuk, h felesleges parazni, de ettol neked ez nem mulik el!
2014. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy családállításra a helyedben, ott kiderülhet a tudatalatti oka.
2014. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen :)!
2014. nov. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!