Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz egy...

Jamle29 kérdése:

Szerintetek mennyire gáz egy fiúnál hogyha meghal a kutyája (vagy más háziállata) és akár több hónapon keresztül teljesen magába esik és szinte senkivel nem beszél? És még mellette sír is ha előjön a téma?

Figyelt kérdés
Szerencsére ilyet nem ismerek csak a véleményekre vagyok kíváncsi

2017. márc. 18. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Aki valóban családtagként szerette az állatot, az gyakorlatilag végighalad a gyász összes lépcsőfokán. Nemtől függetlenül.
2017. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz. normális érző lény.
2017. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Persze, hogy normális! EL nem tudod képzelni milyen kapcsolat alakulhat ki kutya gazda között! Lehet, a fiú is érzékeny (jó értelemben) és nagyon fáj neki a dolog...
2017. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sokallatosgazdi válasza:
100%
Egyáltalan nem gáz. Attol, hogy valaki fiu vannak érzelmei.
2017. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arnold901005 ***** válasza:
100%

Az nem gáz, ha sír és elvonul egy időre, hiszen ez is olyan gyász, mintha embert vesztenénk el, de próbálni kell azért egy idő után tartani magát az embernek.


Én 3 hónappal ezelőtt vesztettem el a 13 éves kutyámat, beteg volt, csak az elaltatás maradt, hogy ne szenvedjen és mivel nagyon kötődtünk egymáshoz, pokoli nehéz volt elengedni, 12 éves koromban kaptam kölyökként. Szóval aznap és utána még vagy 2 napig sírtam miatta, nem érdekel, ha valaki szerint ciki. Szeretni, kötődni nem ciki, márpedig a könnyek ennek a jelei voltak jelen esetben. Azóta tartom magam (ma mondjuk meggyengültem), nem azért tartom magam, mert nem volt elég fontos, hanem mert azzal már nem segítenék Rajta, ha totál befordulnék, viszont ettől még naponta gondolok rá, hiányzik.


...szóval a gyász egy állat esetében sem ciki, csak nem szabad teljesen elhagyni magát az embernek, mert onnan csak egyre lejjebb kerül.

2017. márc. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Teljesen normális aki igazábol szereti a háziállatát az hiányolja is mert az számára olyan mintha osszeomlott volna egy világ és akkor már csak a magány marad meg az hogy sírj mert csak így tudod kiadni magadbol azt a szomorúságot,feszültséget meg dühot hogy sirsz mig el nem fogadod a tényt hogy nincs többé
2017. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!