Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kamasz fiúk között miért...

A kamasz fiúk között miért festik a körmüket egyre többen?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 19:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
52%

Már nem tudják a fiúk mivel rukkoljanak elő, mert már annyira csajosan néznek ki, sminkelnek és gyantáznak!!!

Szerintem túlzás, hogy színes körömlakkot használnak, főleg ha élénk színű. A fekete az még elmegy nekem, a rockzenészek is használják, de azért bordó és a többiek, azért elég lányosak, bár a mostani lányos fiúk közül valakinek jól áll, de kevés az ilyen.

2017. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Egy jól irányzott pofon és tudja, hol a helye.
2017. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Búza vetők.
2017. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Negyvenes nő vagyok és nekem tetszik.:)

Megnyugtató.

Az állatvilágban ugyanis a hím a hímes. Azt, hogy ez az embereknél bizonyos kultúrákban fordítva volt, perverziónak éltem meg. Végre kezd helyreállni a világ rendje!

2017. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Okozott már kárt festett köröm valakinek? Akkor nem mindegy? Nem attól leszel macsó meg férfias, hogy fikázod meg teszed az agyad, hogy te megvernél valakit mert FESTI A KÖRMÉT. Leírni is kész vicc...


Kamaszkorban próbálgatják a szárnyaikat a fiatalok, csajok csinálnak férfias dolgokat ha éppen az az aktuális kattanásuk, de bizony pasik is csinálnak nőies dolgokat. Szerintem van ennél nagyobb probléma is a világon.

2017. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerencsére én még nem láttam ilyet. Nem b.z.k vesznek körül. Hova fajul a világ ?
2017. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem gáz. Több csaj marad nekünk.
2017. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

A fiatalok mindig a sztárokat utánozzák.

Aki figyeli a jelenlegi trendet, tisztában van vele, hogy ez most divat.

Sok férfi híresség, férfi ikon mutatkozik az utóbbi években festett körömmel (Johnny Depp, Brad Pitt, stb., de a rocksztárok körmei már 30-40 éve festettek)

Ha egy stylist-ra rábíznak ma egy új férfi előadót, nagy valószínűséggel alkalmazzák az imidzsének a kialakításában.

Divat lesz idén nyáron emellé még a színes csíkos haj fiúknál, férfiaknál.

Akik ezt nem tudják, egyszerűen tájékozatlanok a divatszakmában, és idén nyáron nem is lesznek divatosak.:)


4-es voltam.

2017. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Ha az állat világ olyan , mi ne legyünk azok. Semmi egyéniség nincs bennük, hiába utánozzák a majmokat.
2017. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
8-as. Basszus akkor idén sem leszek divatos. Tavaly azért nem voltam mert nem búzás ecsethaj volt a fejemen, tavalyelőtt azért nem mert nem pusziltam meg a barátaimat, idén meg azért nem leszek divatos mert nem festem a körmömet, és langyosnak sem nézek ki, nem igaz. Normálisan kinéző embereknek nem csinálnak divatot manapság?
2017. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!