Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándék szerintetek a...

Milyen ajándék szerintetek a házilag készített kozmetikum?

Figyelt kérdés
Valami apróságot szeretnénk adni az egyik rokonnak születésnapjára. Mivel sokat küzd az ekcémás, problémás bőrével, én pedig gyakorlott vagyok a natúr kozmetikumok készítésében, arra gondoltam, hogy egy szép díszdobozban adhatnánk neki egy direkt ekcémás bőrre készített krémet. Korábban az illető már dicsérte a házilag készített ajakápolóimat (nem próbálta, csak szó volt róla), szerintetek milyen ajándék lenne ez?
2017. márc. 22. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha jó a bőrére, akkor miért ne :)


tudod a kínai apuka miért szeret telefont kapni karácsonyra a gyerekeitől?

mert szereti ha az ajándékot a gyerekei kézzel készítik :D


24F

2017. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem jó ötlet és megfelelő. És tegyél a dobozba egy cetlit egy gyógyító címével, aki tudja gyógyítani is az allergiát.
2017. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, én is szoktam ilyesmit készíteni és ajándékozni. :)
2017. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Jo, de csak ha nem sertodekeny, mert egyes esetekben a masik betegseget, gyengeseget nem erdemes hangsulyozni. Vannak emberek akik orulnek neki, de van aki megsertodne ezen. Szoval csak ovatosan.
2017. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az illető még sokéves ismeretség után is képes kekszes csokit adni, miközben lisztérzékeny vagyok. :D
2017. márc. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!