Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttom az utcán két 14-év...

Láttom az utcán két 14-év körüli gyereket cigizni, szerintetek kitéphettem volna a kezükből a cigit, s eldobhattam volna?

Figyelt kérdés
Nagyon elgondolkoztam rajta hogy kitépjem a kezükből, s a földön rátapossak. 14 évesnek ez azért már túlzás, ti hogy gondoljátok?

2017. márc. 22. 15:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Semmi közöd ahhoz, hogy más gyerek mit csinál, hogyan beszél, stb
2017. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

te valami igazságosztónak képzeled magad? :D

semmi közöd ahhoz hogy más mit csinál,hogy beszél,stb.

ha 14 éves,ha 40,tökmindegy

2017. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"te valami igazságosztónak képzeled magad? :D

semmi közöd ahhoz hogy más mit csinál,hogy beszél,stb.

ha 14 éves,ha 40,tökmindegy"


Tudod majd mikor a 14 éves gyereked a hányásába fog belefulladni, akkor kérdezgetni fogod hogy miért nem figyelt rá oda senki.


A metrókba szoktak lenni azok a csövesek, akik elképesztő módon üvöltöznek s káromkodnak, na a mai kölykök negyede kb. mind ezt csinálja itt az utcán. Elég aggasztó a helyzet, a szülők le se tojják a gyereket, de mikor a 80 éves öregasszonyt megyilkolja, akkor ott siránkoznak hogy "mit ronthattak el". Na hát itt kezdődnek a bajok.

2017. márc. 22. 16:20
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Állampolgárként csak bűncselekmény elkövetőjével szemben alkalmazhatsz testi kényszert, a cigizésük még csak nem is szabálysértés. Egy szemetelőt sem kényszeríthetsz testi kényszerrel arra, hogy a szemetet felvegye, de videóra veheted a szemetelését.


Persze régen egy munkásember simán felpofozta a vele szemtelenkedő fiatalokat, de ma már más idők vannak.

2017. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
A szülő baja, nem a tiéd. (Majd) A saját gyerekedet úgy neveled, ahogy akarod.
2017. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Tudod majd mikor a 14 éves gyereked a hányásába fog belefulladni, akkor kérdezgetni fogod hogy miért nem figyelt rá oda senki.


nem,nem fogom ezt kérdezgetni mert ha már egyszer a szülője vagyok akkor az én dolgom figyelni rá.

ha az én gyerekem cigizne 14 évesen akkor lecseszném,nyilván

de a más gyerekéhez nincs közöm,nem fogom a szülei helyett nevelni

te se tedd


:3

2017. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem a cigin meg a káromkodáson múlik, hogy valaki jó ember-e. Attól, mert egy kamasz lázad, még lehet kedves és jóindulatú, míg egy "mintagyerek" is lehet egy rosszindulatú sunyi kis dôg. Ha erre eddigi minimum 18 éved alatt nem sikerült rájönnöd, nem tudom, hogy milyen alapon akarsz önbíráskodni.
2017. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

"Tudod majd mikor a 14 éves gyereked a hányásába fog belefulladni, akkor kérdezgetni fogod hogy miért nem figyelt rá oda senki."


Ilyen jellegű odafigyelést max. valami rosszakarómnak kívánnék.

Értem én a jószándékodat, de ha segíteni szeretnél másokon, azt nem így kéne szerintem.

2017. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A cigizésből és a káromkodásból következik, hogy öregasszonyokat fognak ölni... Igen értelmes gondolatmenet.
2017. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

"Tudod majd mikor a 14 éves gyereked a hányásába fog belefulladni, akkor kérdezgetni fogod hogy miért nem figyelt rá oda senki."


Egyik ismerősöm így halt meg, jó körülmények, gondos szülők. Szóval az ilyen előítéletes átkozódást be lehet fejezni.

2017. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!