Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttom az utcán két 14-év...

Láttom az utcán két 14-év körüli gyereket cigizni, szerintetek kitéphettem volna a kezükből a cigit, s eldobhattam volna?

Figyelt kérdés
Nagyon elgondolkoztam rajta hogy kitépjem a kezükből, s a földön rátapossak. 14 évesnek ez azért már túlzás, ti hogy gondoljátok?

2017. márc. 22. 15:43
1 2 3
 21/25 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
A gyerekeit/partnerét az utcán cibáló/bántó felnőttekkel is kekeckedni akarsz, vagy csak 14 éves kis fiatalokkal? Vagy olyankor odébb állsz, hogy áh, nem az én dolgom? Pedig mondjuk olyan esetben lehet fontosabb lenne a közbenjárásod...
2017. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%

Miért akarnám, hogy egy VADIDEGEN figyeljen rá?

Nem a te dolgod.

Engem arra tanítottak, hogy ha egy ismeretlen, amennyibben nem az útirányt keresi, ne válaszoljak neki, hagyam ott.

Odamennék is kitépnéd a kezükből a cigit?

Nem cigizek, barátaim se, de szánalmas, hogy szerinted ezzel segítenél.

Annyi helyen jóténykodhatnál, de neked csak ez jut eszedbe?

16/L

2017. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
65%
6-os vagyok. Nem fugg ossze a peldad a temaval. Mas az ha kerdeznek valamit es mas az amikor te bironak erzed magad es onbiraskodsz. Ha nem tetszik amit muvelnek menj onnan, vagy fordulj el. Mellesleg barmit irunk ugy latom te eldontotted hogy marpedig te megteheted hogy elveszed toluk, ergo felesleges a kerdes.
2017. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi a szülők, nevelők, tanárok és a rendőrség hatáskörébe tartozik. Sajnos, gyakori, hogy elmennek osztálykirándulásra a gyerekek és a tanárokkal együtt isznak. No ehhez mit szólsz? Akkor nem kellene beleszólni az ilyesmibe. Én egy jó tanuló mintadiák voltam, a cigit ki sem próbáltam, pedig 25 éves vagyok, mégsem szólnék bele. Káromkodni viszont én is káromkodtam. Abban a korban valahogyan le kell vezetni a stresszt, mert még a nap sem úgy süt, mint máskor.
2017. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ilyent nem tehetsz meg,hogy kiveszed a kezéből,mert nem vagy se az anyja se az apja se más rokona...meg persze ez az ő dolga,majd rá jön,ha valamit....
2018. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!