Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki teljes mértékben megváltoztatta az életét? Akinek teljesen más lett az élete?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen sikersztorikat?Nem olyanra gondolok,aki nyert a lottón meg ilyesmi,hanem aki saját maga,teljes erejéből megváltoztatta az életét.Érdekelne pozitív és negatív történet is.

2017. márc. 22. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerek. Magamat.
2017. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Ismerek, magamat. Nem kell ilyen húdenagy sikersztorira gondolni, csak anno egy kiközösített gyerek voltam akit mindenki vert, szar családi körülményekkel de mivel jól tanultam, el tudtam jönni egyetemre és most külön lakom, eltartom magam és végre olyan emberek vesznek körül, akik értékelnek. Nekem ez mondható sikernek, mert míg sokaknak ez az alap, nekem a mínuszról kellett indulni és mégis sikerült.
2017. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, senkit. De rengeteg embertől hallottam már "sikersztorit". Pl. gyk. üzleti kategóriában rengeteg ember próbálja előadni a dolgokat. Régebben érdekeltek az ilyen dolgok és utánaolvastam néhány embernek, akikről Forbes-on írtak, hogy mekkora sikersztorik. Mindnél kiderült a komolyabb életrajzi cikkekből, hogy volt ott pénz bőven, amit nyomtak nekik.
2017. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Magamat.
2017. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!