Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Próbáltatok már valamilyen...

Próbáltatok már valamilyen drogot? Ha igen mit? És milyen volt? Megváltoztatta a drogokhoz való viszonyulásotokat az élmény vagy nem volt különösebb hatással rátok?

Figyelt kérdés
Kort/Nemet írjatok.
2016. szept. 28. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért unalmas, semmis témára kérdezel?

Erős tudatemelő növényekre, gombákra, magokra kéne rákérdezz.

Nagyon kevés drog van ami igazi életet gyökeresen megváltoztató hatással tud szolgálni.

Míg ez fordítva van természetbeli dolgoknál.

2016. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig kíváncsi alkat voltam, kb 10 évvel ezelőtt, egyik nyáron, ki is próbáltam elég sok mindent (ecstasy, speed, kokain, hasis/fű, gomba, LSD - külön-külön persze). Érdekes élmény volt majdnem az összes, de azóta az egy alkalom óta nem nyúltam ezekhez. Kivéve két dolgot - az egyetemi éveim alatt időnként belefutottam haverok által egy spangliba (nem tudom hányszor, de párhavonta előfordult buliban), ill. gombáztam az elmúlt 10 évben kétszer. Nem volt nagy hatással, nem lettem drogos, ill. előtte sem rettegtem ezektől a szerektől, ezután sem. Nem nekem valók, ennyi.


Persze ez is még a dizájnerdrogok előtti korszakban volt, manapság kipróbálni sem mernék semmit, mert nem lehet tudni, milyen kotyvalék van benne és hogyan fog rám hatni. A ténylegesen kemény drogokat (mint a heroin vagy a PCP) pedig ki sem akartam sosem próbálni, nem is bánom, hogy kimaradtak.

2016. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
11 éves koromban kezdtem el használni, akkortól vagyok függő. Napi szinten csinálom. Jobb cucc nem létezik ennél. Ráadásul ingyenes! Az a neve, hogy zene.
2016. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen és megváltoztatta.


Red Vixen: a drog szó simán alkalmazható a természeti dolgokra is. Nekem a gyógynövényes könyveben drognak nevezik az összes növényt, ami valahogy hat az emberre.

2016. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belefutottam mar dedignerbe, az a velemenyem, hogy kosz soha tobbet. A termeszeti drogoknak viszont en nagyon mellette allok.
2016. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!