Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy-hogy sokan kabátban...

Hogy-hogy sokan kabátban voltak még kint az utcán ma is ebben a tök jó tavaszi időben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsiság a kérdés és nem kötekedés akar lenni
2017. márc. 23. 19:36
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Tudják, hogy gyengébb az immunrendszerük, így óvatosabbak, mert hiába van meleg, azért meg lehet fázni.
2017. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg mikor hajnalban elindultak, akkor még elkelt a kabát.

Vagy könnyebben megfáznak, netán éppen most is megvannak fázva.

2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert megszokták hogy kabátba "kell" menni mostanában. Aztán ha már az utcán vannak nem mindenkinek tűnik fel annyira hogy le is vegye. Emellett reggel még nincs kánikula.

Én is azon kaptam magam napközben hogy rajtam van a kabát+pulcsi kombó, de fél órának el kellett telnie hogy észrevegyem hogy melegem van. Aztán onnantól pedig simán hazamentem pólóban.

2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tudom elképzelni, nekem pólóban is melegem volt már napközben,
2017. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Nálam például rendszeres hogy a jó idő kezdetén "elbízom" magam és utána 2 hétre ágynak esek.


Vagy reggelente, estefelé azért hideg tud lenni, és néha esőt is mondanak amiből vagy lesz valami vagy nem. És a kabátot meg nem tudom hova tenni akkor egyszerűbb ha rajtam van.

2017. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggel és este még hűvös van néha, idén már 2x voltam felfázva, bőven elég volt.
2017. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggel 8 fok volt nálunk. Nyilván nem hagyom bent a kabátomat, mert holnap reggel is hasonló idő lesz.
2017. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Reggelente fázósabb vagyok még. Délután meg nem fogom a tömött villamoson a táska mellett a kabátomat is kézben cipelni.
2017. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert fázósabbak.

Reggel még kellett nekik és rajtuk maradt.

(Nem vagyunk egyformák, én inkább cipelem a kezemben a kabátot, minthogy beleizzadjak.)

2017. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!