Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szekál mindenki?

Miért szekál mindenki?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenkitől azt hallgatom hogy milyen szarul nézek ki, alacsony vagyok és miért nem hordok szoknyát meg magassarkút.

Felszedtem 5 kilót mert beteg vagyok, szeretek kényelmes ruhákba járni és ápolt vagyok. Nem tehetek róla hogy 160 centinek születtem. Én sem szólok bele mások dolgába meg hogy ki hogy néz ki. És pont azoknak a férfiaknak vannak elvárásai velem szemben, akik fele annyit sem törődnek a megjelenésükkel mint én. Miért csinálják ezt?

19/L


2017. márc. 25. 16:36
 1/5 RRR ***** válasza:
100%
Hogy palástoljak saját tökéletlenségüket...ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel!
2017. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Rossz kategória. Ha nem szereted a szoknyát, hagyd a szekrényben. Ne figyelj a pasik beszólásaira, érezd jól magad. Nyugodtan viselj kényelmes ruhákat, én is gyűlölöm a szoknyákat. Nekem is beszólogattak, de az a fontos, hogy magamnak tetszem. :)

19l

2017. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pasiként pont az ellentétje vagyok a leírtaknak, és engem is folyamatosan szekálnak. Hogy nőttél ilyen magasra, miért nem eszel stb..
2017. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak fiuk v lanyok is?

Ha lanyok akkor azert mert nincsenek magukkal megelegedve es te jobban nezel ki naluk..a ferfi akkor szinten,de melle meg elmebeteg is.

21/L

2017. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig is a 150-160 cm körüli lányokat kedveltem. Én 180 vagyok.
2017. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!