Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért zaklatnak? Vannak itt...

Miért zaklatnak? Vannak itt 30, esetleg 40 feletti hölgyek, akik nem b írnak hízni? Nem csont sovány vagyok,168/52, de mindenki azzal szekál.

Figyelt kérdés

hogy biztos fogyózom és fél életem a kondi teremben töltöm, pedig nem. Jó étvágyam van, a fogyókúrát csak hallomásból ismerem.



A 80 kilós kolléga nőim szerint beteg vagyok, ők meg nem, magas vérnyomással, cukrosan, fájó tagokkal állnak fel az íróasztal mellől, de én vagyok a beteg, mert olyan "vékonyka" vagyok. És mert nem eszem a zsírban tocsogó pörköltjükből és az olcsó CBA-ás előrecsomagolt sütikből.

Tegnap is, a normál étkezésen felül elnassoltam 15 deka napraforgó magot. Utánanéztem, 870 kalória pluszban, csak az maga, de az nekik csak madár eledel :)


2015. szept. 21. 05:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok, de nem szoktak zaklatni.

Különben is mi közük van hozzá? Mond meg nekik, hogy szálljanak le rólad és törödjenek a maguk dolgával.

2015. szept. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz veluk. Amugy kesobb nalad is megvaltozhat a dolog.
2015. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

És MIÉRT foglalkozol velük? Inkább örülj, hogy nem vagy elhízva.

Ha ilyen alkat vagy, akkor azon nem soakt lehet változtatni - mellesleg értelmes sem lenne -, ök meg irigyek rád.


Ha legközelebb ilyen megjegyzéseket tesznek, akkor vagy elengeded a füled mellettt és idövel így leállnak, vagy visszakérdezel, hogy irigykednek?

2015. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Ha ilyen kollégáim lennének, biztos megkérdezném, " savanyú a szőlő?". Ha ez sok lenne, néha együttérző hangon mondd Nekik " jaj Erzsike, biztos jó ötlet ez a zsíros pörkölt".

Szerencsére az én kollégáim nem ilyenek, engem dicsérni szoktak.

2015. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy milyen vagy, mindig piszkálni fognak.

Én ezer éve ugyanúgy nézek ki, vékony vagyok, nem hízok, nem fogyok. Ehhez képest valaki azért piszkál, hogy hízzak, mert nagyon vékony vagyok. Valaki szerint meg fogynom kéne.

Ne foglalkozz velük, szerintem csak irigyek.

2015. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 klopusz ***** válasza:

Szia!


Ahogy előttem már írták, a piszkálás nem súlyfüggő.

Én sem voltam soha húsos.

18 éves korom óta majdnem ugyanannyi a súlyom. Azért majdnem, mert az elmúlt évben fogytam 4 kilót (stresszes helyzet miatt), amiből eddig csak kettőt tudtam visszaszedni.

Van három csemetém, de ez sem változtatott semmit a kilóimon (persze a terhességeket kivéve).

Jelenleg 54 kg vagyok a 170 cm-hez, bőven 40 év felett.

2015. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
szóval 30-40 éves vagy, és "szekálnak"? azt általános iskolában szokták, mama
2015. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak zavarja őket, hogy kitűnsz közülük azzal, hogy még most is jó az alkatod.
2015. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos, én nem foglalkoznék velük, de egy irodában kényszerülünk lenni, ahol életkorban a 60+ osztja az észt. Ha szakmailag tenné, akkor meg is köszönném, de engem a privát életemben zaklatnak.

A 60*al sincs gondom, mert ismerek több laza 60-ast, de zek ilyen nagyon másvilágbna élők.

2015. szept. 21. 13:06
 10/14 A kérdező kommentje:

#7: Igen, 35 felett vagyok, 2 műszaki diplomával. Nő vagyok, bár nincs jelentősége, remélem.


Nem tudok mit mondani,itt mindenki rettentő okos, amíg nem róla van szó.

2015. szept. 21. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!