Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves egyedülálló, csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves egyedülálló, csinos nőként miért ne lehetne 21 éves barátom? Miért szekál ezért mindenki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2014. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de én nem szekáltalak érte. Ezért most senki vagyok?
2014. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem érdekel, csak 45 évesen ne itt sírj
2014. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Azért mert hozzám jobban illenél...

36F

2014. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Biztos irigyek. Ne törödj velük. Nem az õ boldogságuk a lényeg hanem a Tiéd.

Ha Te vele lennél boldog akkor jöjjetek össze. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak majd.

2014. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mert nem ez megszokott. és mivel "különleges" ezért az átlag nehezen fogadja el
2014. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És? Minek foglalkozol ezzel ha nektek jók.

Viszont a beszólásokat el kell fogadnod viselned mert éretlem szerűen nem ez a normális.

2014. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy mások mit mondanak, egyszerűen irigyek, hogy csinos nőként egy fiatabb pasid van. Nyugodtan lehet, erre nincs szabály, ha ti jól kijösztök akkor semmi akadálya. :) 37N
2014. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem szekálnálak, mivel neked kell eldöntened mi a jó, mit szeretnél, nem nekem vagy bárki másnak. Most még lehet nem gond, de később ki fog ütközni a korkülönbség. Persze, mondják, hogy a szerelemben nem számít, ami valahol igaz, meg nem is. Neked kell eldönteni mit szeretnél, ha igazán szeretitek egymást, biztos megoldjátok az ebből felmerülő problémákat. De jól gondold meg, főleg, ha hosszútávra tervezitek a kapcsolatot.
2014. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyivel idősebb a csajom, nem gáz az. Nem kell azzal foglalkozni hogy ki mit gondol.
2014. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!