Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ha valakinek...

Miért van az ha valakinek soha semmi nem úgy alakul az életében ahogyan szeretné, és sz*rrá szivatja az élet állandóan?

Figyelt kérdés
Az ilyen ember mit ront el nagyon, míg sokaknak meg egy csomó minden összejön és nincs velük egyfolytában kicseszve?
2017. márc. 25. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

mert akkor nagyon unalmas lenne az élet, ha mindent amit akarunk és elképzelünk, az az ölünkbe pottyan.


Például nem lehetne kiírni egy kérdést arról, hogy miért szivat az élet...

2017. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejben dől el. Kamasz koromban én is úgy éreztem hogy szívat az élet és mindenki. Aztán nyári szünetben elképzeltem mindazt amit szeretnék ha úgy lenne. Úgy képzeltem el mint ha a jelen valóság lenne és átélem. A legszebb lánnyal jártam képzeletben. Ettől kezdve pálfordulat következett életemben, mert minden mintha arannyá változott volna. Persze csak akkor ha folyamatosan alkalmaztam a teremtő képzeletem. A suliban szín jeles lettem és még nevelőtestületi dícséretet is oda írtak a bizonyítvány végére. Valamint tanulmányi versenyeket nyertem. Továbbá a suliban a legszebb lányok kezdtek ismerkedni velem. A legmeglepőbb az az eset volt amikor azzal a legszebb lánnyal ismerkedtem meg akivel elképzeltem az együttlétet. Aztán később megjelent az Agykontroll c. könyv, aminek elolvasása után részben elmosolyodtam, mivel tulajdonképpen arra tanít hogy a fejünket ne csak sapka hordására használjuk. Meg arra a fontos dologra hogy vigyázz mit képzelsz el mert valóra fog válni. Ha a kudarc jár a fejedben akár félelem formájában akkor az fog megvalósulni. De ha a siker és ugyanolyan intenzitású de pozitív érzés formájában akkor a sikert sem fogod kikerülni. Aki ezzel nem ért egyet az vagy nem jól alkalmazta eddig a teremtő képzeletét, vagy nem is próbálta. Rohanó világunkban megfeletkezünk a fejünk használatától, még én is pedig ahogy írtam, előbb rájöttem mint az Agykontroll c. könyv megjelent volna.
2017. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is pont ezen gondolkodom , sajnos vannak pechesek , nem jókor nem jókkal, nem jó helyen stb .

Tudom sokan szeretnek pálcát törni a pechesek felett magukat nyugtatva , h ilyen nincs mindenki maga tehet midenröl , jönnek a vádak . Pedig nem igy van.

Van , aki nem kap lehetöseget soha az elettöl. Jó lenne ha legalabb megértést es empatiat kapna a peches de még azt sem.

Van ilyen a tenyerjóslásban olvastam h " ellenségeimek gyözelme , káröröme , " tehat ellensegei gyöznek

2017. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes mert én is ezen gondolkoztam mostanában. Arra gondoltam, hogy ez olyan mint a kártyázás. Van, hogy csak rossz lapokat kapunk, más csak jókat, van aki jót is rosszat is. Ez viszont kiszámíthatatlan. A lényeg, hogy jól kell tudni játszani, még ha sz*r lapokat is oszt az élet. :)
2017. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!