Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert vagyok ilyen hogy nem...

Miert vagyok ilyen hogy nem bírom megvédeni magam es nem birok masoknak visszaszolni? 17/L

Figyelt kérdés

Sokan bántanak.

Van mikor megyek az utcan, es elkezdenek nevetni meg beszelni ugyebar rolam de nem tudom ilyenkor mit kene tenni.

Vagy mikor valaki okkal vagy ok nelkul belemkot beszol, en nem tudok visszaszolni.

Nagyon rossz olyan nyonoreknak erzem magam.

Az a helyzet hogy csendes vagyok es visszahuzodo igy mindig engem nez ki maganak mindenki mert ugyse mer visszaszolni.....

Eddig nagyon zavart, de ezentul mar nem fog erdekelni. Szoljanak be, hordjanak el mindennek, verjenek meg. Nem tudok mitcsinalni, nem akarok olyan lenni mint ok.


2017. márc. 25. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mi miatt, milyen témában beszélnek rólad, kötnek beléd stb.
2017. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha a hátad mögött sutyorognak, sz@rd le.

Másrészt, lehet kilógsz külsőddel is...emoka vagy tán?Ezzel jár.


Amennyiben az átlagos külsővel-viselkedéssel éled napjaid, gyúrjál a büszkeségedre és javul kedved is....tehát gyakorold a "megfojtalak tekintetet" az elkövetőkre, illetve az önvédelmet szükség esetén.

Pofázásra meg dobd vissza a labdát kedvesen, mint ilyen szájjal adsz puszit anyukádnak?Biztosan büszke rád:))


Ne hagyd magad! Valami haver-barát csak van melletted, aki harcostársad lehet...gondolom.

Kezd el gyakorolni az agressziót, de ne felejtsd el kontrollálni;)

2017. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Te lány vagy, senki nem bánthat. Valaki cseszeget, (k*)anyázd le magad előtt, de úgy hogy még hallja.

Ha lány akkor elég a k*/rohadt r**anc jelző. Arra a legérzékenyebbek a tini csajok. A lényeg hogy ne az arcába told agresszívan és akkor nem lesz cicabunyó, meg nem röhögnek arcon. Ha meg odajön pattogni, akkor csak mondd neki, hogy "szállj már le rólam".

2017. márc. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Önfejlesztő és önismereti könyvek olvasását javaslom!


Ott kezdődik hogy fel tudd fogni, neked nem lesz jobb attól, ha visszaszólsz! Innentől kezdve teljesen feleslegessé válik, hogy hass a másikra

2017. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!