Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom megvédeni magam,...

Nem tudom megvédeni magam, nem merek visszaszólni, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó, zárkózott ember vagyok. És a magamfajtákat egyből kiszúrják... De nem merek visszaszólni. Pedig nagyon is kéne! Gondolom a természetemből fakad ez a gyávaság. Mindig arra gondolok, ha visszaszólnék, csak röhögnének rajtam, és még szánalmasabbnak érezném magam. Hogy változzak meg?
2013. dec. 9. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben engem is kikezdtek ennek jó 8 éve a középsuliban egyszer betelt a pohár de alig vártam hogy kijárjam azt a sulit
2013. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt várom, hogy végre mikor borul ki nálam az a teli pohár.
2013. dec. 9. 15:38
 3/5 anonim válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok :( engem is egy páran kikezdtek a suliba . Próbálj velük nem törödni .S gondolj arra hogy te százszor többet érsz az ilyeneknél .Mert az ilyenek egy beképzelt ,rosszindulatú ,majmok .Vagy pedig próbálj nekik vissza szólni .Mint írtad nem mersz ,nehéz ezt én is tudom de amikor én néha napján vissza szólok valakinek annak úgy hogy tátva marad a szája . Te is próbáld megtalálni a gyenge pontjukat és akkor leszállnak rólad . Én is beszóltam elég durván az egyik osztálytársamnak ,azóta egy rossz megjegyzést nem tett rám :)
2013. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Hát kezdjük ott, hogy milyen testi adottságaid vannak. Ha alacsony, teljesen sovány, akkor nem tudok jobbat, kezdjél el edzeni és enni, vagy ilyesmi. Ha meg magasabb az alkatod, akkor üsd meg. Csak ez segít a dolgokon, általában az ilyenek csak az erőszakból tanulnak, mint az állatok. Be kell törni az orrukat, aztán többet egy rossz szót sem fognak szólni. Igen, kapni fogsz egy osztályfőnökit minimum, de legalább békénhagynak, és nyugodtan létezhetsz bent az iskolában. Vagy pedig nem mersz visszaszólni és kuporogsz. Csak ez után ne várd, hogy bármibe is vegyenek, ne várd, hogy barátnőd legyen majd, ne várj semmit, mert az életképtelen kuporgó embereknek semmi sem adatik meg ezekből.
2013. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
régen én is ilyen voltam, csak h én még elis bőgtem magam ha piszkáltak . aztán egyszer erőt vettem magamon és nem hagytam magam.. :D azóta havalaki beszól tök bátran visszaszólok :D ha kell még verekszek is :P
2013. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!