Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani Budapesten...

Tudtok ajánlani Budapesten női autóvezető oktatót aki 'normális'? 25L

Figyelt kérdés

#autóvezetés #tanpàlya
2017. márc. 27. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a neked való: [link]
2017. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért jó?
2017. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
A női oktatókat felejtsd el. Férfihoz Menj inkább. Ha már meg van a Kresz vizsgád akkor Menj be az autósiskola központjába és ott kérdezd meg, hogy kit ajánlanak. Ez a legtutibb. Sajnos van benne tapasztalatom.
2017. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Én is inkább a férfi oktatót ajánlom. Engem egy idősebb bácsi tanított vezetni aki elég szigorú volt, és amikor többedszer hülyeséget akartam csinálni (pl körbenézés nélkül kikanyarodni) úgy rám kiabált, hogy majdnem behugyoztam, miközben beletaposott a fékbe. Na most más, főleg a gyenge lelkű kis nőcikék ettől tuti kiakadnának, de nekem pont az ilyen fejmosás kellett ahhoz, hogy megtanuljak figyelni mindenre vezetés közben.

Határozott embertől kell megtanulni vezetni, és ezt a férfiak jobban csinálják.


30N

2017. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából már járok vezetni. Csak úgy érzem tőle nem tudok megtanulni vezetni mert nagyon türelmetlen velem szemben, és bunko,(nem szigorú hanem rendesen köcsög).

Ezért döntöttem úgy hogy férfihoz én nem akarok menni. Teljesen elment a kedvem. De persze ha találok rendes oktatót akkor remélem hamar vissza jön a kedvem. Esetleg akkor férfi oktató aki türelmes és tud tanítani ?

2017. márc. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!