Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez a láb dolog nálam?

Normális ez a láb dolog nálam?

Figyelt kérdés

Szégyenlem a lábam. De olyan szinten, hogy azt el nem lehet képzelni. Idézek egy esetet. Orvosi mérés, valamire rá kellett állni, persze mezítláb. Ott tartottam, hogy inkább kérem az igazgatóit, de a zoknit nem veszem le. Végül valahogy csak rám erőltették, sírtam ugyan, de így se normálisan álltam rá. Strandra se merek menni, családtagok előtt is zokniban vagyok, még magam előtt se szeretem a lábam. A körmeimet persze ápolom, de ha úgy esik, hogy egyedül vagyok, zoknit hordok. Eddig ez nem volt ilyen, hogy sírok lényegében ha le kell vennem, de nyáron is sportcipőben jártam. 14 éves létemre 35 és feles a lábam, és egy kicsit széles, másoknak nagyobb, de "szebbek meg nőiesebbek". A lábujjaimat undorítónak tartom, a körmeimet reszelem, vágom, meg minden szar, de azok se szépek szerintem...

Ez szerintem nem normális. Ha anyámnak mondom, úgyis kinevet, ilyenkorban semmilyen problémámat nem vette komolyan eddig, de nagyon idegesít, hogy alig bírok ránézni a lábamra. És ezzel a dologgal senkihez nem mernék fordulni.


14/l


2017. márc. 13. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tűnik normálisnak.

Ezer féle láb van, kinek ilyen, kinek olyan, de az hülyeség, hogy csúnya. Örülj neki, hogy ilyen pici lábad van, sokan irigyelhetnek érte!

2017. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acelsziv ***** válasza:

Most mi a baj? Az, hogy kicsi? Sok nőt ismerek - köztük a feleségemet - akinek 36-37 -es lába van és semmi gond nincs velük. Párom azon nevetett, hogy gyerekosztályon vett magának Reebok cipőt bagóért.

Amíg nem gombás és nem ápolatlan addig nincs vele gond.

2017. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!