Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek normális érzések?

Ezek normális érzések?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok. Kb 1 éve kezdődött ez az egész, igazaból a problémám az, hogy rettegek a haláltól és hát valamennyire az élettől. Folyamatosan csak az jár a fejemeben, hogy mi lesz ha vége az életemnek, emiatt gyakran kiboroluk, este nem tudok aludni mert félek. Nem tudom, hogy ez normális-e, de van hogy napokig nem tudok semmire koncentrálni emiatt.

2017. márc. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt valami sokkos tapasztalatod előtte?
2017. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem...
2017. márc. 23. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Horrort nézel/néztél? Voltak esetleg rémálmaid? Stresszes időszak a mostani az életedben? Láttál valamit esetleg tv-ben, valóságban, gépen ami téged emocionálisan megsértett? Ne feltétlenül nagy dologra gondolj, kb. olyan érzés ez, hogy lehet ha öntudatlanul figyeltél rá, s "rosszul" esett amikor halottad, és ennyi is okozhat ilyent az életedben. Pl. egy híradóban mikor meghallasz egy gyilkosságot, s ez valamiért mélyen megérint akár szinte a tudatodon kívül is.



Még annyit hogy esetleg valami vitaminhiányod nem lehet? Pl. szedhetnél egy kicsi Omega 3-at, idegrendszer erősítő. Aludd ki magad mindig!

2017. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég stresszes vagyok, de nem emlékszem olyanra ami miatt ez kialakulhatott volna. De nagyon felek...
2017. márc. 23. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet az életre való ráébredés és mély megértés. Valóban, a halálnál nincs elfogadhatatlanabb tény, bár valakinek maga lenne a megkönnyebbülés pl hitelektől szabadulni, de ha belegondolsz, ez a legnagyobb igazságtalanság az életben. Én is rengeteget őrlődtem ez miatt, de el fog múlni magától, mivel mást nem tehetsz.
2017. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mitől félsz azon belül hogy halál? Mi fájna a legjobban abban ha egyszer muszáj lenne meghalj? Akik ragaszkodnak hozzád azokat sajnálnád? Vagy a változástól félsz? Esetleg attól hogy a sajátos hibád miatt történik ez, és nem tudod visszafordítani? Esetleg attól félsz hogy utána megszűnsz létezni örökre?

Ha akarsz róla beszélni, írj rám PM-ben :). Hátha megbeszélnénk a dolgokat, és te is átbillennél ezen a helyzeten.

2017. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!