Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Miért engedik ezt a szülei? Hát normálisak ezek?


https://www.youtube.com/watch?v=Zos9w7eGnaI


2017. márc. 27. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyerek ez nagyon ciki lesz pár év múlva már neki is...Oké csináljon videókat ha szeretne, de minek feltölteni youtubera? Én biztos nem engedném, hogy a gyerekem olyan videókat töltsön fel ilyen fiatalon amiben látszik is...
2017. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva, hogy a többi videóján 20-25 megtekintés van, ezen meg 40, "népszerűsíted" te is rendesen :D

Nem tudom, tudják-e egyáltalán, hogy ezt csinálja a gyerekük. Szerintem borzalom, mert nem tudom, hány éves a kislány, de az egyértelmű, hogy nagyon nem fogja fel az Internet működését (t.i. nem felejt), simán lehet belőle akkora mém, mint a Szeretem az őszt! lányból. Nem biztos, hogy örülni fog neki később.

2017. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!