Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a "nyomi" és "lúzer"...

Akik a "nyomi" és "lúzer" szavakat használják, kikre szokták ezeket mondani?

Figyelt kérdés

Nem gondolnak arra, hogy ez nagyon sértő tud lenni?


Amúgy én úgy vettem észre, hogy általában nem túl humánus emberek használják ezeket a szavakat, azokra, akikkel bajuk van, nem csípik őt, de nem tudják normálisan megindokolni, hogy miért. Kb. mint mikor a szélsőjobberek mindenkit lezsidóznak, aki nem ért velük egyet.


Mert ha valaki pl. rossz ember, akkor rossz embernek mondjuk, ha erőszakos, akkor agresszívnak... De nyominak és lúzernek miért mondanak valakit?


2017. márc. 27. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, gondolnak, pont azért mondják hogy sértő legyen.
2017. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1, akkor viszont igaz, hogy aki nyomizik meg lúzerezik, az saját magát minősíti ezzel.
2017. márc. 27. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, őt minősíti.
2017. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én magamra szoktam mondani, mert annyira szerencsétlen nyomi lúzer vagyok néha, hogy az hihetetlen.

Velem minden megtörténik, ami csak filmeken fordul elő. Ilyen véletlenek nem léteznek.

2017. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden szó használata függ a környezettől. Ha valaki random odajön hozzám az utcán és leköp, akkor miért ne mondhatnám rá, hogy nyomi? Ezzel mit mondok el magamról?
2017. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
6-os, arra szerintem a "bunkó" vagy a "kulturálatlan" a megfelelő szó. De ha te erre használod a "nyomit", oké...
2017. márc. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!