Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem rá hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem rá hogy lesz barátnőm? Neten próbálkozok ismerkedni évek óta eddig hiába. Személyesen még meg szólitani se merem a nőket, nem mintha tudnám mit kell mondani! Nagyon luzer vagyok? Mit tegyek? F

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2016. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem troll a kérdés, dobj egy pirivit egy képpel, meg írj pár sort, milyen szöveggel próbálkoztál, illetve hány éves vagy. Szerintem én tudok neked ebben segíteni, tippeket mondani.
2016. nov. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

A 2 exem ilyen volt. Az elején még aranyosnak gondoltam, és nagyon bejött a dolog, de egy idő után irritáló kezdett lenni, hogy ennyire töketlenek szegénykék. :D Szóval nem katasztrófa, de azért igyekezz kicsit összekaparni magad.

22L

2016. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolsz és hiszel magadról, amit csak akarsz. És mivel most azt mondod, lúzer vagy, ezért minden bizonnyal a külső szemlélőknek is az vagy! :)


Namármost!! Kezdj önfejlesztésbe! Millió írás van a témában, bárhol bele lehet kezdeni, pl kommunikáció, önismeret, önbizalom, érzelmek-szükségletek, ilyesmi...

És ha ezek megvannak, akkor jó dolog lenne legalább azt tudnod, hogy te magad mit szeretnél, mi tesz boldoggá! Akkor már tudsz majd magadtól is tervezni... Hajrá!

2016. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Külsőtől függ az egész és mellé párosul a dumád meg minden.
2016. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha évek óta nem jön össze semmi, akkor valamit k_vára rosszul csinálsz. Ne legyél ennyire anyámasszony katonája! Ha nem kezdeményezel a büdös életben nem lesz nőd! Próbálkozz! Ha nemet mondanak, próbálkozz a következő csajnál. Ha ő is akkor menj tovább.


Természetesen mindenkinek van esélye, aki próbálkozik. Én is internetes társkeresőn próbálkoztam. A regisztráció után 1 hónappal már volt barátnőm, aki azóta már a feleségem. Pedig nem vagyok se gazdag, se kigyúrt izomagy, és kocsim sincs azóta sem. Nem ezeken múlik. 27/F

2016. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ja valamit rosszúl csinálok!fogaomam sincsen hogy mit!De már kimidegel ez a bénaság!
2016. nov. 18. 16:46
 8/9 anonim válasza:
most saját tapasztalatból írok. nekem sem volt még soha barátnőm.. ha ronda vagy és nincs pénzed akkor ne is reménykedj abba hogy csinos barátnőd lesz.. a csajok többségének csak a pénz és a külsőség számít. ha csajt akarsz legyen egy jó fizető állásod egy jól kidolgozott tested, helyes arcod jó kocsid és már is nyerő ügyed van. vagy ha csak egy átlagos aranyos csajra vágysz akkor a pénz még talán elhanyagolható de ehhez viszont külsőre kell toppon lenned.. ha egyik tulajdonsággal sem rendelkezel amit felsoroltam akkor ne is álmodozz csajokról..
2016. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A párkeresés teljesen a szerencsén múlik és csomóan ugyanebben szenvednek, mint te ne hibáztasd magad ezért! Nincs olyan, hogy lúzer ez egy inkorrekt hierarchikus kifejezést, amit jobb lenne, ha az emberek abbahagynának. A politikai korrektség ezért lenne nálunk fontos, hogy ne legyenek ilyen degradáló kifejezések!

Szerintem ezeket a maradi hülyeségeket is elkéne felejteni, hogy a férfinak kéne kezdeményezni, amikor semmilyen létjogusultsága nincs annak, hogy ki kezdi. Egy normális párkapcsolat barátság is egyben ne legyen az a norma, hogy külön válasszuk őket, mivel akkor a rossz, elhidegült és erőszakos kapcsolatok maradnak az általánosak!


Szerintem a társadalmi nemi egyenlőségre kellene törekedni, hogy az ilyen maradi hülyeségek eltünjenek és mondjuk skandinávoktól kéne példát venni, mert ők ebben a nemi témakörben sokkal előrébb járnak. Ehez a nők tárgyiasításával is lekéne számolni és az ilyen női agyazó hülyeségekkel. A nemi különbségek, egyenlőtlenségek 100%ban a szocializációnak köszönhetők, ezért van esély arra, hogy ezeken változtatni lehessen és az ilyen problémákat amiben a kérdező és több hasonló ember szenved kilehessen küszöbölni.

2019. szept. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!