Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon luzer srác vagyok már...

Nagyon luzer srác vagyok már rég óta szeretnék egy barátnőt csak nem merek oda menni senkihez, még a munkahelyemen se! Azt se tudom mit kéne mondani? Lehet hogy sose lesz senkim? 25f

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 18:04
 1/9 anonim válasza:
Ilyen hozzáállással valóban nem, DE! Határozd el magad, hogy képes vagy rá, légy bátor, ne félj a kudarctól, ha kell, fizesd meg a tanulópénzt, de sose add fel, mert ha feladod, ott a vége. Nem kell, húzd ki magad, és irány csevegni a hölgyekkel! :)
2014. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

próbáltam de nem mertem oda menni.nyuszi vagyok az ilyen dolgokhoz!

:(

2014. aug. 31. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg összeszedni magad, és odamenni egy lányhoz, ha elutasít próbálj máshoz közeledni. :) Ha sehogy sem boldogulsz személyesen, akkor próbálj szerencsét valamilyen társkereső oldalon. Csak nem maradsz "40 éves szűz" ;)
2014. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy én is úgy járok.Sőt ahogy ki néznek a dolgok
2014. aug. 31. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik a jobb? Ha odamész és legfeljebb hülyét csinálsz magadból, de legalább megpróbáltad, vagy ha nem mész oda, és azon görcsölsz, mi lenne, ha odamennél, és közben valaki más megelőz, és végig kell nézned, hogy milyen boldogok?


Szerintem az első verzió jobb.

2014. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, neten próbálkozz! Chatelős, levelezős platformokon, akár itt is. Én annyit leveleztem, chateltem már, hogy sikerült bepótolnom a kimaradás jó nagy részét, nem szorongok most már annyira. Ettől függetlenül még mindig vannak akadályok, ne gondold azt, hogy ez mindent megold.

Viszont már sikerült is egy találkozót lebeszélnem, ami jól sikerült. Szóval nem hülyeség, csak óvatosan ;)

2014. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nettó hülyeség, nem vagy nyuszi. Kezd piciben. A boltban mosolyogj rá az eladóra, kezdj el beszélgetni a buszmegállóban, a vasútállomáson, itt még a téma is adott: "megint késik ez a ...?" - "amúgy te hová mész?" stb.


Munkatársaknál meg mi sem egyszerűbb, menj oda, amikor kávézik a csapat, és kapcsolódj be a beszélgetésekbe.

2014. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor lúzer csak nem vagy, ha van munkád. Cserélhetnénk, tesó, nekem csajom van, de munkám nincs, sajnos. xd
2014. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak a csajozásba vagyok luzer
2014. szept. 1. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!