Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell olyanokat mondani...

Miért kell olyanokat mondani az otthonülősebb embereknek, hogy "de igenis, éld ki magad, nem normális, hogy nem jársz bulizni"?

Figyelt kérdés

Én egy ilyen, otthonülősebb fiatal vagyok, és semmi bajom azokkal a társaimmal, akik rendszeresen buliznak, isznak, szexelnek, esetleg füveznek stb. Tudom, hogy vannak köztük bőven rendes emberek is. Nem akarom nekik megmondani, hogy ne bulizzanak, mert az ő dolguk.


Viszont azt nagyon utálom, mikor nekem meg akarják mondani, hogy "igenis járjak bulizni", meg mikor olyat olvasok, hogy "aki fiatalkorában nem bulizik, annak nem lesz normális felnőttkora, akkor fogja kiélni magát, meg fogja csalni a barátnőjét stb."


Én úgy gondolom, hogy mind a nem bulizós, mind a bulizós fiatalok között is vannak rendes, értelmes, normális emberek, és mindkét kategóriából fognak kikerülni normális és nem normális életet élő felnőttek is. Szerintetek?


2017. márc. 28. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha már elmúlsz 18-20 éves, senkit nem fogsz érdekelni. :) Csak az infantilis tinik pörögnek ezen a témán.
2017. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Nekem volt pár ilyen haverom.

Otthon ültek állandóan.

Aztán eljött az egyetem, koli.

Egy hét alatt ráéreztek a buli ízére :D

2017. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
A tarsasagi elet, szorakozas, lazadas hozzatartozik az egeszseges kamaszkorhoz, ami nagyon fontos korszak.
2017. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3, szóval aki nem bulizik, annak nincs egészséges kamaszkora, mi?

Mondom, nekem semmi bajom sincs azokkal se, akik buliznak, de hogy aki ezt kihagyja, annak nem lesz normális kamaszkora... f..zság!

2017. márc. 28. 16:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Szórakozás? Persze, az mindenkinek kell. De tényleg azt gondolod, hogy a szórakozás mindenki számára bulizást jelent?
2017. márc. 28. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam soha bulizni, inkább "nerd" voltam. Mi a manónak csináljak olyat, amit nem akarok?
2017. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom mekkora buli otthon kockulni...értelmes fiatalkor.

De nem vagyunk egyformák. Sok sikert a 4fal közti életedhez!

2017. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel, hogy mások mit mondanak?
2017. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7:


Neked is az elkövetkezendő csalódásaidhoz, amit a "barátaid" fognak neked okozni. ;]

2017. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen itthonülősebb vagyok és nekem is mindig megmondják, hogy ez nem normális és hogy idősebb koromban fogom kiélni magam :DD Hát nem tudom, én azért nem járok bulizni meg ilyesmik, mert konkrétan utálom a nagy tömeget, emellett már az is megterhelő számomra, amikor havonta egyszer találkoznom kell hétvégén valamelyik barátnőmmel és most ezért keljek fel korán meg sminkeljek, csináljam meg a hajam, takaritsam meg a cipőmet, tervezzem meg az odautat, fagyoskodjak 20 percet a buszmegállóban, stb...Arról nem is beszélve, hogy hiába valamelyik barátnőmmel találkozok, őket is elég hamar meg tudom unni, az iskolában is nehézséget okoz, amikor mondjuk egész szünetben beszélnek hozzám és válaszolgatnom kell nekik, ezért nem tudom folytatni pl. a könyvemet, amit épp olvasok, vagy zenét hallgatni, hát még ha egy egész álló nap velük vagyok T3T

Szóval én szerintem tényleg kimeritem az antiszocializmus /létezik egyáltalán ilyen szó? >.</ fogalmát, úgyhogy nekem mondhatják, hogy idősebb koromban fogok majd bulizni meg ilyesmi, azért én nehezen tudom elhinni, hogy egy hozzám hasonló ember majd munka meg egyetem mellett pont bulizni, emberek közé fog járni :D

19l

2017. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!