Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell olyanokat mondani...

Miért kell olyanokat mondani az otthonülősebb embereknek, hogy "de igenis, éld ki magad, nem normális, hogy nem jársz bulizni"?

Figyelt kérdés

Én egy ilyen, otthonülősebb fiatal vagyok, és semmi bajom azokkal a társaimmal, akik rendszeresen buliznak, isznak, szexelnek, esetleg füveznek stb. Tudom, hogy vannak köztük bőven rendes emberek is. Nem akarom nekik megmondani, hogy ne bulizzanak, mert az ő dolguk.


Viszont azt nagyon utálom, mikor nekem meg akarják mondani, hogy "igenis járjak bulizni", meg mikor olyat olvasok, hogy "aki fiatalkorában nem bulizik, annak nem lesz normális felnőttkora, akkor fogja kiélni magát, meg fogja csalni a barátnőjét stb."


Én úgy gondolom, hogy mind a nem bulizós, mind a bulizós fiatalok között is vannak rendes, értelmes, normális emberek, és mindkét kategóriából fognak kikerülni normális és nem normális életet élő felnőttek is. Szerintetek?


2017. márc. 28. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthonülős lány vagyok, és a négy fal közt is lehet értelmes, hasznos, de egyben szórakoztató dolgokat csinálni. Jó programokat lehet szervezni otthon is, ami még jobb is lehet egy lerészegedős bulinál.

Persze néha én is kimozdulok, de inkább egy -két emberrel. A tömeget nem szeretem.

19/L

2017. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézz utána a személyiségtípisoknak!


4 típus:

[link]

Bonyolultabb, 16 típus:

[link]

2017. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki képes felfogni, hogy nem vagyunk egyformák. A bulizás csak az extrovertáltaknak jelent jó szórakozást. Nem zavar, ha valakinek az a legkedvesebb kikapcsolódási formája, hogy részegen fetreng, miközben háromszázan üvöltenek a fülébe; de köszönöm, én ebből nem kérek, utálom, ha el akarnak rángatni ilyen társaságokba. Most, közel a harminchoz, bizton állíthatom, hogy nem ártott meg, hogy tizenévesen nem jártam minden hétvégén bulizni. Nem érzem úgy, hogy "nem éltem ki magamat", hiszen nincs és nem is volt igényem rá. Ezer más szórakozási módot ismerek, mindegyik jobban érdekel, és sajnálom azokat, akik ezekre még csak nem is gondolnak, mert leragadtak az iszunk-hányunk-belefekszünk szentháromságnál.
2017. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

"leragadtak az iszunk-hányunk-belefekszünk szentháromságnál."



Nem feltétlenül erről szól a buli, te viszont folyamatosan csak ezt emeled ki.

Ugye tudod hogy nagyon látszik, hogy nem érzed magad jól a bőrödben?

2017. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2022. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!