Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ideges vagyok...

Mit tegyek ha ideges vagyok mivel nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
Sokszor felidegesítenek a testvéreim meg az unokatesóim meg valamikor anyámék is és nem tudom hogyan vezessem le a dühöm ugy hogy ne tomboljak mert általában ordíbálok de utána bosszúvagyat erzek hogy csinalnom kell valamit amivel visszatudnek vágni ha basztatnak valamivel.
2017. márc. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl a sportolás megnyugtat, akár a futás is
2017. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Menj el futni, vagy vágj össze egy jó nagy farönköt -persze utóbbit egy panelban nem javaslom. Vagy hallgass zenét, ha esetleg rajzolsz, játszol hangszeren, vezesd át a dühödet az alkotásba.
2017. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Légzőgyakorlat. Belégzés orron -4ig számolsz, majd kilégzés szájon át-4ig számolsz. Ismételd meg 10x.Fantasztikus!
2017. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sport

mély lélegzetek

elénekled magadnak (vagy magadban) a kedvenc számodat, elmondod a kedvenc idézetedet/ versedet

Én ilyesmiket szoktam :)

2017. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

A düh érzelem valójában egy szükségleted kielégítetlenségét jelzi, ez alapján pedig a negativitás gerjesztése helyett energiáidat a problémamegoldásra, azaz a szükséglet kielégítésére kell fordítanod, mégha azt időben el is kell tolnod.


Kapcsolatban kell lenned a testeddel-lelkeddel, és csak olyan dolgot csinálni, amitől neked jobb lesz.

Amikor nincs meg ez a kapcsolat, és csak dühöngsz, akkor valójában saját magadat bántod, magadnak csinálsz rosszat. Ez jusson eszedbe


Feszültség levezetésére pedig találj megoldást, pl légzőgyakorlatok, mont írták? Sport stb... nézz után! Mindennek nézz utána, legyél problémamegoldó!

2017. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mint írták,
2017. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Nyugodj meg. Attól megnyugszol.
2017. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!