Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ideges vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ideges vagyok, nem tudom hogy nyugtassam le magam, össze vesztem a barátommal, és megbeszéltem ma vele hogy csak barátok maradunk, de anya ezt nem engedi, azt mondta hogy hagyjak neki békét. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy sem fog menni.


Lehetne több infót?

2013. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát itt sokminden titok. Tehát te szakítottál vele?De ő nem akart?Mert akkor a barátság nem fog működni ha ő még érez irántad valamit.Ha viszont közös megegyezés akkor lehet szépen szakítani, és tényleg tartani a kapcsolatot a másikkal. Ha viszont neki érzelmei vannak akkor jobb lenne hogy egy ideig nem találkoznátok, amíg picit csillapodik benne ez a dolog.Ha szeret, nyílván látni akar, de akkor az a legrosszabb mert te már nem akarsz tőle semmit, viszont ő meg reménykedik. Ezt nem szabad hagyni!
2013. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy veszekedés után nehéz barátoknak megmaradni.Általában kihűlt hosszú kapcsolat után marad meg a barátság.De ez nem megbeszélés útján megy,hanem csak úgy kialakul.Szakítás után fenn marad a kapcsolattartás. Pl. megbeszélik kinek milyen az új kapcsolata,vagy együtt mennek el szórakozni,ami kettesben kicsit érdekes lenne,de ha van társaság akkor egy haveri körben létrejöhet egy ilyen baráti viszony.Nekem volt már ilyenben részem,viszont az új pasim nem nézte jó szemmel,hogy az exemmel haverok maradtunk,és én így inkább végleg szakítottam vele,mert a kapcsolatom többet jelentett nekem.Mit csinálj?Ahogyan te érzed.Anyukád meg szerintem ebbe nem kell beavatni.Ez a te érzelmed,a te akaratod.Az én szüleim sosem szóltak bele,hogy kivel barátkozzak.Most már nekem is van egy kislányom,és én sem hinném,hogy bele kéne szólnom kivel barátkozzon.Persze ha esetleg az a valaki veszélyes mondjuk drogos attól félteném a lányom.Állj ki a te akaratodért,és ha barátkozni szeretnél tedd azt.Mond meg anyudnak ne aggódjon,te tudod mit csinálsz.
2013. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Értem, amit mondtok. De az is igaz, hogy ha az ember mégis olyat akar, ami önmagának tetszik, és mondjuk ezért akkor nem hívja meg azokat, akiknek ez nem tetszene, akkor is sértődés van.... Nekem most van a 10 éves házassági évfordulónk. A páromat imádom máig, de az esküvőnk olyan rossz élmény így visszamenőleg is, hogy egy fényképet sem akarok látni róla. Mert akkor engedtünk a szülők nyomásának, hogy milyen legyen, kit hívjunk meg, stb és utáltam az egészet... És emiatt hiányérzetem van, hogy nem olyan volt az esküvőnk, amire szívesen emlékeznék vissza :(
2013. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, rossz helyre írtam...
2013. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ennek a mondatnak gyakorlatilag semmi értelme sem volt!
2015. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!