Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap kezdek dolgozni, de...

Holnap kezdek dolgozni, de nagyon ideges vagyok. Hogyan nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
Több kolléganöm is lesz, és nagyon bizom benne, hogy mindenkivel jol kifogok jönni, mert az eddigi munkahelyeimen mindig volt valaki, aki megkeseritette az ottlétemet, holott semmit sem ártottam senkinek..Általában az volt a baj, hogy mivel én elég csendes vagyok, igy mindig belém kötöttek.. hogyan inditsak most itt, hogy ne látszodjon rajtam, hogy engem lehet szivatni?

2016. márc. 2. 09:28
 1/2 anonim válasza:
Nem mindenhol egyformák az emberek. Ne úgy állj hozzá,hogy majd itt is lesz valaki aki bántani fog. A helyedben azzal nyugtatnám magam, hogy mint mindenhol máshol,ezen a munkahelyen is volt mindenkinek első napja amikor ideges volt és mégis mindenki ottvan és "túlélte":) Akkor Neked miért ne sikerülhetne? Mindenkinek minden kezdet nehéz erre gondolj és arra is ,hogy a holnap is elmegy aztán utána is felkel a nap..az már a második nap lesz és egyre jobb és jobb lesz,mert beleszoksz az ottani környezetbe!Kitartást kívánok!
2016. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki ideges, mielőtt először bemegy egy új munkahelyre. Majd amikor látod, hogy senki nem esz meg, magától elmúlik az idegességed. Felesleges még azon is idegeskedni, hogy idegeskedsz.
2016. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!