Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó fél évvel ezelőtt az...

Jó fél évvel ezelőtt az alábbi történetet hogyan oldottátok volna meg?

Figyelt kérdés
Utaztam a Metrón Keleti felé, talán épp meccs volt, két fiatalabb fiú (20-25 közöttiek) ültek velem szemben. Én elkezdtem nevetni egy aznap történt eseményen és a véletlen folytán rájuk pillantottam. Utána intettem a kezemmel, hogy nem rajtuk nevettem. Aztán az egyik fiú odajött, azt mondja: röhögtél? Mondom, nem dehogy. Azt mondja, meddig mész, mi is addig megyünk, aztán majd megbeszéljük ezt az egész dolgot. Nem válaszoltam, elkezdtem félni, mert valamilyen szinten jogos volt a sértettség, de valóban nem rajtuk nevettem. Sosem figurázok ki másokat. Nyilván sokaknak rosszul esett volna, mert magára veszi. Ez nagyon idiótán jött ki valóban, de nem tehettem róla. Aztán végül leszálltak és megúsztam sértetlenül. Sajnos az is belejátszik a dologba, hogy szedek hangulatjavító gyógyszereket és időnként eufórikus állapotban érzem magam ezektől. Azóta félek a metrón, mindig igyekszem lefelé nézni. Várom a véleményeket, javaslatokat.
2017. márc. 29. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy nem sikerült kommunikálni rendesen hogy nem rajtuk röhögtél, vagy nem is akarták megérteni, hogy kötözködhessenek. Mindkét esetben segített volna ha határozottan kiálltál volna a sztorid mellett és magadért. Ha látják rajtad hogy olyan vagy akinek ha nekimennek akkor ők sem ússzák meg sértetlenül, az jobb belátásra bírja őket.
2017. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem találkoztam a sráccal a kettes villamoson. A Pestre költözésem utáni első "élményem", hogy bámulok ki a villamos ablakán, szépen süt a nap, boldog vagyok, körbenézek az utasokon, egy srác feltűnően figyelt, én meg reflexből rámosolyogtam.

Azonnal felállt, hogy "mit röhögsz, te k*va" - mászott bele az arcomba, úgyhogy én is másztam az övébe, igyekeztem minél higgadtabb maradni, és nyugodt hangon közöltem, hogy ha nem takarodik ki azonnal az egyméteres körzetemből és fejezi be a hisztikét, én biz'Isten letépem a jobb karját és feldugom a s*ggébe, csak előtte szálljunk le, mert nem akarom, hogy véres legyen a villamos.

Normál magas, vékony testalkatú lány vagyok, szóval fix, hogy nem a fizikumomtól rémült meg, szerintem már az is elég volt, hogy nem nyuszultam be (egyébként nem blöff volt, évek óta küzdősportolok, de ez nincs rám írva). Szerintem a legrosszabb, amit tehetsz, ha automatikusan az alárendelt védekező szerepébe bújsz, de az embereknek ez jön természetesen. Pedig aki a gyengébbel akar szórakozni, az ilyenkor csak még jobban feltüzeli magát, hogy végre talált egy gyengét.

2017. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!