Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mi a célja ezzel, mi...

Vajon mi a célja ezzel, mi okoz örömet neki benne?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok, van egy igen közvetlen (nevezzük) barátom. Sok időt töltünk egymással és biztosan tudja, hogy túlzottan szimpatikus nekem, vagyis simán ráhajtanék, ha nem mondaná, hogy nem szereti a nőket. Nos annyira közvetlen, hogy szinte olyan testi kontakt van közöttünk, mint a párok között. Számomra az tud csak különbséget tenni, hogy nincs szex.

Nekem is mint mindenki másnak, vannak "kényes" pontjaim. És ő ezeknek a tudatában meg is érint ezeken a pontokon. Minden újabb együtt töltött napon messzebbre megy el, mint azt én engedném egy barátnak. Tesztel..mit bírok ki és hol a határ.

Mi lesz ha túl meghúzza a bajuszom és rácuppanok mondjuk a szájára?!

Kínoz és ő is tudja. De miért?



2017. márc. 30. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled/rajtad.
2017. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj te is "úgy " közeledni hozzá és meg tudod ... De mivel tudatában van szerintem direkt csinálja azt várja hogy ki mernéle vele kezdeni vagy sem ez már rajtad múlik hogy barátként tekintesz rá vagy azt is el tudod képzelni hogy esetleg együtt lehettek .
2017. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!