Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen, ha valakinek az a...

Szégyen, ha valakinek az a célja hogy takarítónő legyen?

Figyelt kérdés
Az illető nagyon szeret takarítani.Akár itthon,vagy külföldön szeretne dolgozni.

2017. márc. 10. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek azt is csinálnia kell és a munka nem szégyen!:)
2017. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne szégyen? Boldogan végzi munkályát. Ez tök jo.
2017. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a szégyen, ha valaki ezt annak gondolja. Takarítók nélkül el se tudom képzelni mi lenne mondjuk az üzletekben.
2017. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha még ráadásul tudja is, hogy mit mivel és hogyan kell takarítani, azaz van anyagismerete is, meg tudja szervezni a saját munkáját, tud bánni a háztartási eszközökkel, akkor az a netovább.
2017. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

az tartja szégyennek, akinek a takarítókról a kismamacipős, alkoholista, iskolázatlan ronda asszonyok jutnak eszükbe, és emiatt általánosít.


általánosítást meg ugye nem veszünk komolyan.

ahogyan előttem is írják, ebben is el lehet érni egy szakmai magas karrierszintet, amit sokan nem is gondolnának. vannak cégek, ahol kifejezetten megkövetelik a tapasztalt, értelmes személyzetet.

2017. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet elege van a sok hülye vezetőből, és inkább egyszerű munkát szeretne.


Megértem.

2017. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha szereti csinálni, akkor az nagyon jó, annyi pocsék takarítónő van, akik mindig elvégzik a "kötelező" rutinmunkát, ami szemelőt van megpucolják, s máshol marad a mocsok.


Pl. az milyen, aki ha nem szólsz neki, 2 éven után se takarítja meg bár egyszer az ablakokat, látja hogy mocskos, de őt nem érdekli, 1-2 re végezzen s mehessen el időnap előtt.


Szóval tényleg ritka, aki tényleg élvezi hogy rendet rak, általában csak a pénz a motiváció, és te kell dolgozz azon hogy kitöltsd a munkaidejét, mert magától nem fog neki hogy a porszívózás, és a felmosás mellett észrevegye hogy MOCSKOS az ablak pl. S akkor már az milyen, mikor 2 naponta te össze kell írd neki hogy mit csináljon, holott ő a takarító de NEM TALÁLJA FEL magát mert csöppet sem érdekli?



Szóval szerintem ha ügyes az illető, akkor kap munkát ha "vállalkozásként" is dolgozik, és azért össze lehet szedni a megélhetést, ha 4-5 családnál beválik a munkája.

2017. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szégyen. Nagyon kevesen tudnak megélni olyan munkából, amit élveznek is.

Persze takarítással nem lehet nagy pénzeket keresni, de megélni meg lehet :)

2017. márc. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy vállalkozók lenyúlják a pénzeket és a takarítónak keveset fizetnek ki. Akkor lenne jó ha valahogy egyénileg lehetne.


Amúgy én pár hónapig takarítottam négy órában és nem volt rossz. Csak kaptam negyven ezret. Mondjuk most biztos jobb a helyzet. De napi nyolc óra az megint egy nagyon más történet.


Szóval szerintem ettől a kettőtől függ. Hogy mennyit kell csinálni és hogy mennyi pénz jön be.

2017. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


Neked meg fogalmad sincs milyen a takarítói munka! Megkapnak pl. ketten 2 és fél irodai emeletet ahol minden szobában (mondjuk emeletenként 30 szoba) le kell szemetelniük meg port kell törölniük, hetente porszívózniuk (azaz valamennyi szobát mindennap ki kell porszívózniuk) plusz minden emeleten a konyhákat (mondjuk emeletenként 2), wc-ket fullra ki kell tisztítaniuk és erre van 3 órájuk. Ezeket a tüdejüket kiköpve tudják csak időre megcsinálni és igen, ebbe qrvára nem fér bele, hogy a szobákat rendesen ki tudják takarítani! Arra vannak az éves/féléves nagytakarítások. És mindezt sz.rér-húgyér, feketén, évi 1 nap szabadsággal, nekik nem visszaköszönő de azért akadékoskodó kis ribi misszpitsa irodisták beszólogatásának hallgatásával. Szóval még mindezzel együtt törjék is össze még jobban magukat, mi? Meg én se értem miért nem csinálja egyik se élvezetből a "hivatását" :'D Érzelmi iq negatív okoska...

2017. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!