Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik! Mi a véleményetek a...

Tinik! Mi a véleményetek a Kék Bálna (Blue Whale) "játék"-ról?

Figyelt kérdés

Sok fiatal szerelmi problémák és más egyebek miatt (sokak olyanok miatt, amiket itt is feltesznek kérdést) öngyilkoságot követnek el. Szeretnék egy kicsit eszmét futtatni veletek, hogy tényleg van aki ennyire elkeseredett szerelmileg pl?


Van egy gyerek yt-n, az ő videójából értesültem, hogy van egy ilyen, de én még most sem hiszem el.


Akit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=PtCp41mHLIY



2017. márc. 30. 17:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem kellene ide kiraknod szerintem.
2017. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Talán nem rossz, ha a fiatalokat felvilágosítják. Nem jó dolog ez. :(
2017. márc. 30. 17:16
 3/30 anonim válasza:
52%
Les*arom, megnéztem eddig még nem is hallottam de most is les*arom, aki hülye haljon meg, a természetes szelekció mindig is részese volt ennek, a depresszióból meg kilehet jönni, ha az ember akarja, tudom mivel voltam depressziós és ez nem egy megoldhatatlan dolog, szval az illető dolga, hogy nem tesz semmi sem ellene és inkább meghal nem fogok senkit sem győzködni, hogy miért éljen, mert aki nem akar, az úgyis megfogja tenni, lehet nem ma, nem holnap hanem 5-10 év múlva de megteszi.
2017. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Közel sem volt akkora eset mint amekkora visszhangot kapott egy orosz esemény (90%-uk ki sem kerül az országból, pedig van ott elég hülyeség így is).


Most már viszont ennek reklámozása elősegíti azt, mások is elkezdjenek hülye játékokat játszani. A negatív reklám is reklám. A linkelt csatorna is abból "él", hogy creepypastákat (horror-fanfiction) ad elő.

2017. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Én képtelen vagyok felfogni, hogy van, aki egy játék miatt öli meg magát. Azt el tudom képzelni, hogy valakit akkor csalódás ér vagy annyira rossz a sorsa, hogy öngyilkosságba menekül,de azt meg megtenné játék nélkül is. Egyébként bármilyen kegyetlenül is hangzik, de egyetértek azzal, hogy ez a természetes szelekció. Ha valaki ennyire nyomorék, hogy egy játék miatt meghal, azt nem tudom sajnálni.
2017. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk a srác meg is említi a videóban, a szociáldarwinizmus néven.
2017. márc. 30. 17:36
 7/30 anonim válasza:
70%

KEdves Vesszen a csíki sör! nevű felhasználó, aki ezt üzente nekem privátban: "halj meg", tudatnám veled, hogy előbb köszönni kéne, másodszor a neten gondolom nagy a pofád élőben meg megse mukkansz, harmadszor miért kívánod már ember társad halálát, gondolom lepontoztál azaz nem értesz velem egyet abban amit írtam, de mivel ezt írtad nekem így saját magadnak mondasz ellen, amire nem térnék ki miért mert valószínűleg felse tudnád fogni, ha a véleményedet ennyiben tudtad kifejteni nekem, szóval gratulálni tudok neked és azért ide írok, hogy közöljem az olyanokkal mint a hozzádhasonló tökentlen fas*okkal, hogy nem érdekelnek az ilyen privátok és nem is fogok többre választ adni megnyugodhattok, a másik meg kérdező a videóban szereplő srác egyszerűen nyomorék, mivel azt mondta az öngyilkosság egyenlő a gyávasággal, tudod-e mit csinál egy öngyilkos mikor megöli magát? Legyőzi az ember legeslegfelsőbb ösztönét, ami arra szolgál, hogy életben tartson, ez minden csak nem gyávaság, a bétorság sokszor meggondolatlan hülyeséggel párosul mint az öngyilkosoknál is, de nem nem ők nem gyávák, ha valamiről videót készít, akkor legalább gondolja át mit is mondd másoknak, mert kb minden sorába beleköthetnék , hogy miért nincs igaza, de felesleges lenne, mert mindenkinek van véleménye mint a kedves VEsszek a csiki sörnek, csak hát valaki ahhoz is retardált, hogy megfogalmazza azt és a nézők elé fogyaszthatóan tálalja-...



+ ez valószínűleg a te videód vagy ismerősödé és csak reklámozni akarod a nem túl sikeres oldalad, mivel Paul Street lényegesebben jobban mondja el, mert legalább készít írásos vázlatot mielőt kimondd valamit és kétszer is meggondolja.

2017. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Na, akkor látom, nem csak én kaptam kedves barátunktól privátot. :D
2017. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Megnéztem Paul Street videóját is. Az is tetszett nagyon, érdekel az ilyen téma, köszi az infót!
2017. márc. 30. 19:13
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

Előre szólok, hogy ez egy olyan játék ami meg van mágiázva.

Mert már az első feladat után , vagyis a bálna vágása közben fulladás ér .


Ezt még csak ki se próbáljátok ,mert már az elején tudatják veled hogy csak akkor nyersz ha meghallsz.


Ez egy rossz vicc ami csak arra megy ki hogy ők örömük lelik mások halálában.


Én nem értem hogy a rendőrség miért nem képes lépni, mert ez a helyzet csak fokozódni fog! És ezután már csak rosszabb lesz.


Csak is csak azokat támadják akik lelkileg megvannak terhelve , és pont az a céljuk ,hogy végezzenek az ilyen emberrel/ emberekkel.


Minden alkalmat meg fognak fogni az ilyen emberek hogy lebeszéljék a tiniket az élet örömeiről.


De mint már irtam ez meg van mágiázva . És nem ajánlom hogy az emberek szenvedjenek egy ilyen hülye , netes játék miatt, ami nem is játék hanem öngyilkosság!

2017. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!