Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te amikor elmész társaságba,...

Te amikor elmész társaságba, vagy buliba vagy akármi mindig előveszed a telefonodat?

Figyelt kérdés
Vannak még egyáltalán olyan emberek akiknek van okos telefonjuk de csak otthon neteznek? Mint az Msn korszakában. Csak mert nekem most nincs telefonom egy hónapja, és múltkor is elmentünk egy haverommal kocsikázni, ő nyomkodta a telefonját én meg olyan nyominak éreztem magam hogy nekem nincs. Most is hétvégén ha tegyük fel elmegyek bulizni, mindenki ott nyomkodja meg messengerezik nekem meg még telefonom sincs.
2017. márc. 30. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, sosem veszem elő, sőt sokszor el sem viszem magammal,örülök hogy beszélgethetek.
2017. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
No problem. Anno decemberbe ellopták a telom áprilisig nem is volt nem is érdekelt utána gagyi nokiával jártam azzal a régi kis szürkével :D az osztályba még én voltam a menő mert h azon milyen jó régi játékok vannak nincs is wifi rajta imádtam. A meló miatt muszáj volt vennem egy okostelefont szeretem de csak itthon netezek nem fizetek rá netet kártyás néha feltöltöm és annyi. Társaságba nem veszem elő csak ha hivnak vagy fotot csinálunk de nwm vagyok az a selfie őrült. Randin is buliba is bunkóságnak tartom elővenni mert azért szerveztem találkozot hogy vele/velük legyek rájuk figyeljek ne ezt a szart nyomjam. Ezért ne érezd magad cikinek :) szerintem jó ha igy fogod vel nem csüngsz egésznap a telefonon.
2017. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez mindig furcsa téma volt. Sokszor látom itt, hogy hasonló történetekről beszélnek, de sosem tapasztaltam ilyet. Szerencsések érzem magam! :D

Ha haverokkal iszogatni megyünk vagy kajálni, akkor nem szokta senki sem különösebben nyomkodni a mobilját. Néha valaki képet csinál vagy félóránként dob valaki egy üzenetet, de semmi komoly. Legtöbbször az időt nézzük meg, buszmenetrendet vagy taxit keresünk. Esetleg valami programot estére még.

Nekem egy régebbi Nokiám van, most fogok váltani. Nem hiszem, hogy társaságban nyomkodni fogom. :)

2017. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán.

Sose netezek társaságban. Akkor miért lennék ott? XD

2017. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs is mobilnetem, szelfizni utálok, így nem.
2017. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Én soha. Amúgy sincs okostelefonom, mert nincs rá szükségem. Ha találkozom a barátaimmal, akkor velük akarok beszélgetni, ha meg netezni akarok, akkor nem találkozom a barátaimmal. Ők sem nyomkodják a mobilt amikor együtt vagyunk, nem azért vagyunk együtt hogy egymás mellett messengerezzünk :D


Az meg jó buli lehet ahol ez a fő program...

2017. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nincs is okostelefonom, egy 6000ft os nokiával tolom, ami max telefonálásra meg sms-írásra jó. Azért van nálam, hogyha kell akkor fel tudjak hívni valakit, vagy írni egy sms-t, hogy kések, x dolog történt, stb.


simán ki tudnék spórolni egy ájfont is, de minek? azért, hogy egész nap a táskámban álljon? félteni kelljen, nehogy leejtsem, 2 naponta tölteni, vigyázni meg ne karcolódjon a kijelző, meg fóliákat cserélgetni rajta?


Msn? kit érdekel. Aki fontos azzal beszélek személyesen vagy telefonon, vagy e-mail formájában.


Amúgy meg nem fogok egy mobilntetet meg egy otthoni netet is fizetni.. 2x fizessem mondhatni ugyanazt. Persze!


Aki akar és szeretne, az el fog tudni érni!

2017. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!