Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 11-ben új suliba megyek,...

11-ben új suliba megyek, nehéz lesz beilleszkednem egy (gondolom jól) összeszokott társaságba?

Figyelt kérdés
Elegem van az osztályomban pár emberből. Ugye ebben az iskolában volt egy összeszokott csapat és ehhez a csapathoz csaklakoztunk páran 9.osztályban. Sajnos ezek az emberek azt hiszik, hogy ők irányítanak mindent és össze is ugrasztanak embereket csak úgy szórakozásból, ha nem "jópofiznak" velük. Kérdésem az, hogy szerintetek egy másik osztályba be lehet illeszkedni, akik 2 éve ismerik egymást, gondolom elég jól? Be tudnak fogadni valaki újat vagy mindenhol ilyenek a beképzelt, gazdag korombeliek? Nem mintha meg akarnék futomodni, mert meg fogom mondani a szám ízét, mert ez már több a soknál.

2017. márc. 30. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nincs honnan tudjuk. Az is lehet, hogy még rosszabb lesz, az is, hogy hasonló volt.


Én is váltottam, hasonló okok miatt, nekem jót tett a váltás.

2017. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, ősszel jött hozzánk egy új lány, úgy hallottam, hogy eléggé csendes, visszahúzódó, és ez igaz volt rá az első pár hétben. Aztán kezdett kibontakozni, megnyílni, és most az osztály nagyobb részével jóban van, teljesen beilleszkedett.
2017. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!