Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy ez átverés?

Ugye, hogy ez átverés?

Figyelt kérdés

Ma találtam a postaládában egy kaparó sorsjegyet, lekapartam, nyert, azt írja hogy menjek a következő oldalra, hogy megkapjam a nyereményem:

[link]


Már az eleve gyanús, hogy csak úgy ott van a postaládában. De amint rámentem az oldalra, egyből azt írta hogy nyertem. Honnan tudja hogy én az vagyok aki nyert? Szóval szerintem mindenkinek ezt írja ki...


2017. márc. 31. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Rákerestem az oldalra de nem jött be, aztán valahogy bejött, és ide átirányított:

[link]

2017. márc. 31. 16:15
 2/5 A kérdező kommentje:
2017. márc. 31. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván, hogy "nyert", valahogy etetni kell a "balekot", ezt nem rád értettem, hanem a svindlerek igy hívjak a kiszemeltet.

Nyilván ezek után adatokat fog kérni, ami nyilván felejtős, mert adatokat semmi esetre sem adznk ki...... es innen bukta is a dolog.... legalábbis azoknak az embereknek, akiknek van józan gondolkodásuk.

2017. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam és nyertem is, 5 online kupont, vagy mi az Istent. Átverés hát, nyilvánvaló.
2017. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lottoland keze van a dologban valóban, és habár nem átverés, de ez nem egy nyerő sorsjegy, inkább egy csúnya hirdetés. Az oldal megbízható, nem fognak visszaélni az adataiddal, de nem lényegében nem nyertél semmit ezzel a sorsjeggyel, csak beválthatod 5 nem nyerő online sorsjegyre, ami arra jó nekik, hogy megismerd az oldalt, és ha hülye vagy, veszel pár sorsjegyet, amikkel ténylegesen van esélyed nyerni - csak hát mint minden szerencsejátéknál, itt is kb. 1 a milliárdhoz az esélyed, hogy nyersz, vagy nem tudom most mennyi.

Szóval ha alapból nem veszel sorsjegyet és lottót, akkor nyersz. Ugyanolyan szélhámosság, mint itthon a Szerencsejáték Zrt.

2017. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!