Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az olyan...

Miért ítélik el az olyan egyetemista lányokat akik egyetem mellett vallalnak anyagi tamogatasos szexkapcsolatokat gáláns férfiakkal?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és semmi kivetnivalót nme látok ebben!
2017. ápr. 1. 12:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Mert ku.rvák, pont. Ezen nincs semmi magyaráznivaló, aki ri.banc az ri.banc.
2017. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Mert más elmegy címerezni vagy a Mekibe. Töredékét kerestem, de így, 35 évesen is tudok tükörbe nézni. 🙂
2017. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Azèrt mert aki akàr egyszer is megteszi pènzèrt, mert nincs neki, az màskor is kèpes lesz erre. Nekem olyan nő nem kell, aki kèpes ilyesmire. Eleve milyen pèldàt mutat a leendő gyermekènek, es nem mellesleg mi lesz, ha màr csalàdkènt megszorulnak anyagilag? Ismèt pènzzè teszi magàt? Na ez az amiért kizàrt egy ilyen nő. Volt màr rà pèlda egy 4. randin, hogy jòl haladtunk, őszinte akart lenni, elmondta. Ott vège is volt szàmomra.
2017. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha egyszer lesz lányod, aki befekszik a kár egy fogatlan kisebbségi alá is némi apróért, akkor majd megérted.
2017. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Ha szabad akaratából döntött így, hát legyen. Mindenkinek megvan a joga rendlkezni a saját teste felett.

Ha kényszerítették, akkor meg a stricit ítélem el.

2017. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Netán te is fizetsz nekik?
2017. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Sunshinedoll ***** válasza:
14%
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Minek költse az apja pénzét, ha vannak gazdag palik, akik felajánlják nekik az ő pénzüket? Nyilván ez a munka se való mindenkinek, ahogy mondjuk Mekiben gürizni se szeretne mindenki, vagy mittudomén.
2017. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
4-es nem hinném hogy egy egyetemista lány egy rom,aval fog dugni
2017. ápr. 1. 12:50
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

"4-es nem hinném hogy egy egyetemista lány egy rom,aval fog dugni"


Kap nagy x összeget, akkor bárkivel lefekszik.


Kérdésre válaszolva. Ilyeneket k@rv@nak hívják. Ilyenek egyetem után,ha nincs pénze, akkor újból pénzért fog szexelni.

2017. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9%

Ha ez nekem szólt kedves 6-os, akkor nem, de nem fogok itélkezni mások felett, akik ebből tartják fent maguk. Hallgasd végig ezt a vitát, igen tanulságos:


https://www.youtube.com/watch?v=F953lVaIGpI

2017. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!