Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha hirtelen...

Ti mit tennétek, ha hirtelen kiraknak otthonról?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy kiraknak titeket otthonról. Munkád épp nincs, de van 50 ezer forint megtakarításod. Semmi más cuccod nincs csak a ruháid, az irataid, a pénzed és a telefonod. Segítséged nincs, és senki sem fogadna be ideiglenesen és vissza se mehettek. Mit tennétek?
2017. ápr. 1. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Életképtlen lennék és néznék ki a fejemből.
2017. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Élnék tovább, csak máshogy.


Ilyen kérdésre kb. ezt tudnám válaszolni.

2017. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csinálnám, hogy: Van 50K-m. Ugye kell enni, meg nem ártana valami fedél is. Én felkeresnék egy szociális otthont és kérném, hogy ideiglenesen fogadjanak be. Ezt általában meg tudják tenni. Ekkor be vagy oda jelentve, azaz van postacímed. Ez kell ahhoz, hogy munkát tudj találni.


Én utána elmennék dolgozni egy olyan helyre, ahol mindig van felvétel (Rendőrség, Honvédség) ha megfelelnék (magamból kiindulva tuti) és felvennének, akkor a kiképzés idejére amúgy is bentlakásos lennék, majd beszélnék a szerv illetékeseivel (mind a rendőrségnek, mind a honvédségnek van szociális támogató rendszere) és a rendőrségtől kérvényeznék lakhatási támogatást, vagy a honvédségtől ugyanezt, vagy laktanyai elhelyezést.


Ekkor már van munkám, és van hol laknom is.

2017. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdést írnék ki gyk-ra, hogy más mit tenne, ha hirtelen kiraknák otthonról?
2017. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Baromság.


Miért raknának ki otthonról?


na figyelj kérdező ha téged esetleg ki akarnak rakni, állj a sarkadra. csá.

2017. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Röhögnék magamba és fejen állnék
2017. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kivennek egy szallodai szobát eloszor is, aztán vannak olyan gyari munkak a neten ahol szallast is adnak akar fizetesi eloleget is, na ilyeneket kezdenek el esz nelkul hivogatni s ugyis felvennenek hisz csak 8 altalanost kernek, mindegy hova kell menni odautaznek s adjak a szallast meg az eloleget is ha megfelelsz
2017. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy volt, hogy majdnem ilyen helyzetbe fogok kerülni és még 50 000 Ft-om sem lesz. Egyébként úgy tudom mostmár 70 000 Ft a végrehajtási kiutalás, de lehet hogy nem mindenkinél és van aki kevesebb kap tényleg. Szóval akkor amikor ez volt, ameddig még volt pénzem megpróbáltam félkészülni legalább alapvető dolgokra. Vettem sátrat, hálózsákot, svájcibicskát, kislábost, megcsináltattam az útlevelemet. Vettem mindenféle felszerelést, a szikravetőtől kezdve a kisollóig, ezeket szépen rendszerezve egy hátizsákba tettem. A cucc 3 éve még mindig itt van a szekrényben, azóta hozzá sem nyúltam. Úgy voltam vele, hogy elindulok gyalog Ausztria felé aztán majd odaérek amikor odaérek. Gondoltam lesz ami lesz, majd legfeljebb koldulni fogok, azt is ki kell egyszer próbálni. Végül vákaszolt a levelemre a végrehajtó, hogy rendben van, eladhatom én a házamat és így is lett. Így maradt pénzem egy másik kisebb házat venni. A felszerelésem azért még megvan és meg is tartom, bármikor jól jöhet, a svájcibicska nem romlik meg.
2017. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresnèk munkásszállós gyári melót azonnal.

Vagy a honvèdsèges válasz se rossz.

2017. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdőparty.
2017. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!