Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme annak, hogy valakiv...

Mi értelme annak, hogy valakivel jókat beszélgetünk, aztán egyszer csak már nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem valószínű, hogy unta a beszélgetést, mert volt olyan, mikor ő kezdeményezett bizonyos dolgokat, illetve általában nem pár szavas, hanem hosszan kifejtett üzeneteket írt.


Másrészt ha mégis megunta vagy egyéb okok miatt nem tudta folytatni a levelezést, akkor ezt miért nem tudta közölni velem? Miért kell csak úgy eltűnni?



2017. ápr. 2. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Több oka is lehet, mindenesetre falnak megyek ettől.

A legvalószínűbb ok az, hogy talált mást, vagy csak simán nincs energiája hozzá, megunta.

És ha belegondolsz, az embereknek mindig az új kell, és az, ami nincs.

2017. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

1. Többekkel levelezek, de nem jövök minden nap ide, két hetente felnézek. Azért nem olyan fontosak az itt irkáló anonim emberek, hogy minden nap rájuk nézegessek.


2. Néha udvariasságból válaszolgatok embereknek, de aki minden üzenetében csak önmagát ismétli, arra nem pazarlok több időt, csak annyit, amennyi alatt elmondom a véleményemet.


3. Aki értelmetlenül, hibásan, trágárul ír, annak nem szoktam két levélnél többre válaszolni, azt is csak illemből, utána rendszerint le is tiltom.


4. Folytattam volna, de eltűnt, mert kitiltották.


Ezek az opciók nálam.

2017. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Személy szerint én akkor hagyom abba a beszélgetést ha valaki párt vagy kalandot keres,vagy kutakodni szeretne az életembe.

Ha simán csak jól társalgunk abban semmi rossz nincs még akkor sem ha foglalt az illető mint én.


De ha gondom 'van én azt leírom.Azt is ha nem írok többet ./N

2017. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"De ha gondom 'van én azt leírom.Azt is ha nem írok többet ./N"


Bárcsak mindenki így tenne!

2017. ápr. 2. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

És most ezeket a válaszokat miért kell lepontozni? Nem írtunk valós dolgot, vagy mi?


Most kire vagy megsértődve, kérdező, az udvarlódra, vagy a lányra, aki lelépett?

2017. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Én nem pontoztam le senkit (eddig, most ezt a válaszodat igen), de te eléggé paranoiás lehetsz, ha az 52%-odból arra következtetsz, hogy biztosan lepontoztalak.
2017. ápr. 2. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem hozzád szólt a kérdésem, hanem ahhoz, aki lepontozta az ÖSSZES választ. Szerintem mindben volt okosság.
2017. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem hozzám szólt a kérdésed? Akkor ez mi?


"Most kire vagy megsértődve, kérdező, az udvarlódra, vagy a lányra, aki lelépett?"

2017. ápr. 2. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem sok értelme van.

Lehet nem beszélgetni jönnek az oldalra.

- Hanem pl pontozni:)

2017. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!