Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy egy pasi odajön, beszélgetünk, próbálkozik, másnap bejelöl facen, de sosem keres többet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozik, feltérképez, talán azt szeretné, ha te írnál rá, vagy már talált mást.
2014. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan is volt,aki közölte konkrétan,hogy ő bejelöl,de írni nem fog,írjak én. Ez csak nekem fura?:D
2014. máj. 12. 14:50
 3/7 Amélia:) ***** válasza:
Háááát elég érdekes. És nem szimpi hozzáállás:D Már mint h ezt így beközölte...
2014. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is beszéltem vele azóta.:D Azért én úgy gondolom,én vagyok a nő, legalább először a férfi keressen már.
2014. máj. 12. 14:56
 5/7 Amélia:) ***** válasza:
Ha ennyi "vadászösztön" nincs benne, hagyd a francba :)
2014. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi hogy mennyire érdeklődsz. Azt vettem észre, ha érdeklek egy csajt, akkor nem kell 2x mondani (de igazából 1x se) hogy írjon, fog magától.
2014. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én viszont akkor keresem,ha azt látom,hogy érdeklem a pasit.lehet az én felfogásom h.lye,de ne én 'teperjek' már egy pasi után,a férfi kezdjen udvarolni,aztán keresem én is.
2014. máj. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!